Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

To jest post dla przegrywów, zwlaszcza dla starych prawików.
Nie da się czytać tych wysrywów sfrustrowanych przegrywów - prawiczków. Tych wiadomości na priv gdzie wysyłają głupie teksty o p0lkach, mokebe itd. Wiem, że większośc was to młodzi chłopcy i dużo przed wami. Naprawde uważam, że większość z was ogarnie się w najbliższych latach.
Ale nie dawajcie sobie wbijać do głów nienawiści do kobiet. Nie kobiety są winne, tylko problem jest w was. Ja jestem tzw. przeterminowaną dziewicą i nigdy bym nie zrzucała winy na ten stan na facetów - skoro mną nikt się nie interesuje to znaczy, że ze mną jest coś nie halo. Można powiedzieć, że dużo facetów lubi dziwki czy zołzy, ale to niczego nie wyjaśnia ani nie tlumaczy, bo tacy faceci mnie nie interesują - fajni faceci nie biorą takich kobiet.
Spotykam dużo fajnych facetów i co z tego skoro albo są zajęci albo nie są zainteresowani? Co mam mówic z pogardą, że wolą jakieś @##$# a nie mnie? Prostą dziewczynę siedząca na kasie? Na dodatek nieśmiałą? Zaraz padnie magiczne " obniż wymagania!". Wszyscy mają mnie w dupie, więc co mi z jakiś wymagań? Jedyny facet jaki się mną zainteresował w podobnych wieku do mojego był frustratem na dodatek agresywnym. No way.
Chcecie znaleść kogoś normalnego, fajnego, na poziomie? Sami musicie tacy być. To jest pierwszy problem.
Przymuły, smutasy, fasowcy i inne zwierzątka chowające się w domu/ piwnicy to towar tani, a jak przekroczy pewiem wiek to jeszcze mocno nieświeży. Inną sprawą jest, że zbliżając się do trzydziestki coraz mniej nadajemy sie do związku, całe życie w samotności zostawia swoje piętno.
Zaraz będzie, że nikt nie chce starego prawika, stare dziewice też są niechciane, bo kto chce niedoświadczoną kobietę skoro sam seks uprawia już pewnie lat kilkanaście? Wiecie, że dziewice tak jak prawiczki wstydzą się i ukrywają swój brak doświadczenia?

Śmieją sie z was, że nie macie partnerki. Kurde, ze mnie tez leją, tyle lat ludzie widują mnie i nigdy nie bylo koło mnie faceta. Ciągle słysze rade " znajdz sobie faceta!" Koleżanki to już po rozwodach, dzieciate, eksów 2 albo 3 itd. Oczywiście kobiety uważają mnie za gorszą - i w sumie mają rację.

Zbliżając się do trzydziestki pewne sprawy ( a dokładnie ich brak) jest śmieszny dla przeciwnej płci. Brak związków, brak pracy, siedzenie cały dzień przed kompem itd Nie dziwie się, u nas coś poszło nie tak. Depresje, fobie, DDA, #!$%@? dzieciństwo, #!$%@? starzy itd. Jasne, że wygląd jest ważny, ale uważam, że dynamiczność, inteligencja, ogólnie charakter jest ważniejszy.

Pociesze was, że koleżanka znalazła prawika po trzydziesce i powiedziała mi o tym z dumą :D
#przegryw #niebieskipasek #rozowypasek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61edc76ef7bdff000a934266
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 40
  • Odpowiedz
Nie kobiety są winne, tylko problem jest w was.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, kobiety nie są winne, a chłopy też nie są winne. Po prostu tak działa zwierzęcy świat, że dąży się do bycia z partnerem, który przyniesie korzyści w postaci pieniędzy, bezpieczeństwa czy dobrego wyglądu, a że się niektórym źle wylosowało to pech i tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no ale co w związku z tym? Gdzie jest pointa? Niestety > Cytowany tekst... już to, że spotykasz się z wieloma facetami jest czymś zupełnie innym od przegrywów. Oni najczęściej nie mają matchy na tinderze lub nie mają fizycznej możliwości spotykania się z ludźmi. Gdzie rozwiązanie ich problemów? Niestety prawictwo to jest pogłębiający się dół.
  • Odpowiedz
Tych wiadomości na priv gdzie wysyłają głupie teksty o p0lkach, mokebe itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: Co ty wiesz o samotności xD Za sam fakt posiadania różowego paska na wykopie masz atencje. Ale nie od chada, to sie nie liczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ChłodnaJulka:

Jasne, że wygląd jest ważny, ale uważam, że dynamiczność, inteligencja, ogólnie charakter jest ważniejszy.


Fajnie czyli co jak jestem introwertycznym domatorem to juz tylko sznur? Bo twoim zdaniem nie mam ciekawej osobowości dynamicznego imprezowicza, smieszki zawadiaki, duszy towarzystwa

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz