Wpis z mikrobloga

Ukraiński dziennikarz Matviy Borczenko(foto) dla sportyvnyykanal.ukr:

Wykonałem parę telefonów w tym kilka do naszych przyjaciół z Polski. Polskie władze piłkarskie dogadały się z naszym Andrijem odnośnie kontraktu. Kontrakt na 2 lata z opcją przedłużenia. Zarobki? Mogę tylko powiedzieć "za darmo tam nie jedzie". Moim zdaniem jest to bardzo dobry ruch ze strony Szewczenki. On u naszych zachodnich sąsiadów zbierze doświadczenie, on popracuje z naprawdę topowymi zawodnikami jak choćby z Robertem Lewandowskim. Jeśli wygra baraże z Rosją, będzie to kolejny psztyczek w nos dla Putina i zwycięstwo będzie jeszcze lepiej smakowało. Ja jako skromny redaktor z Charkowa jestem dumny, jestem ukontentowany, jestem niezmiernie zadowolony z tego, że nasz rodak obejmie funkcję głównego trenera reprezentacji Polski. A do przyjaciół z Polski: kochani sąsiedzi, trzymam, my wszyscy Ukraińcy trzymamy za was kciuki w barażach. Obyście pod wodzą naszego kochanego Andrija dokopali Rosjanom. Tyle ode mnie.

#reprezentacja #kanalbekowy #kanalsportowy #mecz
KRZYSZTOFDZONGUN - Ukraiński dziennikarz Matviy Borczenko(foto) dla sportyvnyykanal.u...

źródło: comment_1642963900wg0HFb5LiQX86r3NgNYBDr.jpg

Pobierz
  • 14