Wpis z mikrobloga

@nalogowiec:
zmartwię Ciebie i pozostałych czytających ten wpis, ale znajdzie się osoba która to kupi z pocałowaniem ręki i nie będzie nawet wybrzydzać. To jest smutne, ale rynek nieruchomości schodzi na psy z miesiąca na miesiąc.
  • Odpowiedz
@nalogowiec: jaka sauna? Przecież do takiego mieszkania kupujesz malutka klimę i masz 21 stopni w lecie bez wydatków więcej jak dwie cyfry miesięcznie, ta szyba jest nie potrzebna ale według mnie spoko 200k za 28 metrów jak w dobrej lokalizacji to spoko cena.

@zloty_wkret: oczywiście że się ktoś znajdzie, kupi dziecku wyremontuje i będzie na 3 lata studió∑ elegancko
  • Odpowiedz
według mnie spoko 200k za 28 metrów jak w dobrej lokalizacji to spoko cena.


@PiersiowkaPelnaZiol: kwestię lokalizacji nie mi oceniać, bo każdy ma swoje preferencje, stąd akurat do centrum kawałek jest, a cena jest o 90 tys wyższa —> 290k, z ciekawości - przy takiej wycenie - ta oferta nadal jest dla Ciebie atrakcyjna?
  • Odpowiedz
@nalogowiec:

zmartwię Ciebie i pozostałych czytających ten wpis, ale znajdzie się osoba która to kupi z pocałowaniem ręki i nie będzie nawet wybrzydzać. To jest smutne, ale rynek nieruchomości schodzi na psy z miesiąca na miesiąc.

@zloty_wkret: Gościu, jest styczeń 2022 a nie lipiec 2001. Nikt nie kupi tego z pocałowaniem ręki. Co innego po negocjacji
  • Odpowiedz
@nalogowiec: Na #!$%@? ten sznur tam jest? XD już widzę jak chce mi się siku i w nocy nie dość, ze zaplątam się w linę to #!$%@?ę głową w szybę XD

Może i drogo, ale za to #!$%@?
  • Odpowiedz