Wpis z mikrobloga

Komentarz znaleziony na #weszlo

Zamiast brać Nawałkę weźmy faceta, który go ośmieszył.

Nazywa się Åge Hareide. Ówczesny trener reprezentacji Danii powiedział, że Polska jest bardzo łatwa do rozszyfrowania. Skończyło się to na batach 4:0 dla Duńczyków… .
Hareide jest wolny od stycznia 2022. Na pewno nie zarabiał niewiadomo jakich pieniędzy (ostatnio pracował w Rosenborgu). Ma doświadczenie jako selekcjoner reprezentacji Norwegii i Danii. Miał relatywnie dobre wyniki przez całą karierę i co najważniejsze – ma już jakieś rozeznanie, co do reprezentacji Polski. Warto byłoby przynajmniej z nim pogadać.

Piękne by to było () Nawałce pęka dupsko w ofenzywie jak i w defenzywie, może dalej spokojnie na bezrobociu czekać na ofertę z serie A.
Jeszcze jako asystenci Hereide Arek Onyszko bo zna język duński i Bobo Kaczmarek bo zawsze coś śmiesznego powie na konferencji.

#reprezentacja #mecz
  • 17
@ChrzescijanskaUniaJednosci o to to! Hareide zniszczył go psychicznie. To był gwóźdź do trumny.

Sorry ale jak dla mnie insynuacje, że nawalka mógłby wrócić to jakieś totalne nieporozumienie. Gość od lat nic nie trenował, w Lechu nic nie potrafił zrobić, nikt go nie chciał i teraz nagle powrót? Serio? Ja wiem, że sentyment w narodzie silny ale bez przesady.

Swoją drogą praca jako trener w Polsce to jest #!$%@? marzenie. Zarabiasz dużo, wystarczy
@Darth_Gohan: jasne ja przecież nie twierdzę że to jakiś wybitny trener w ciągu kariery nie ruszył się po za Skandynawie, co nie przeszkadzalo rozgryźć geniusz taktyczny Nawalki albo chociaż go ostro #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cumulonimbus: czy nikt go nie chciał? Wiesz co jak patrzę na asów typu sa pinto albo inny hyballa którzy po totalnej porażce szybko znajdują sobie nową pracę, to myślę że
@Cumulonimbus: albo myślą że serio zgłosi się ktoś z serie A, dla przykładu ilu przez ostatnie powiedzmy 15 lat przewinęło się przez ekstraklase trenerów z Czech lub Słowacji, A ilu polskich gdziekolwiek w Europie?

Serio był taki temat ale jak się okazało znaleźli kogoś innego, w sumie nie byle kogo

https://www.polskieradio24.pl/5/4147/Artykul/2887835,Kosowo-nie-dla-Jerzego-Brzeczka-Byly-selekcjoner-musi-szukac-dalej