Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem co się #!$%@?ło z Najmanem i tym MMA-VIP. Najman odwalił happening z tym słowikiem i wszystkich nagle #!$%@?ło. Oczywiście że KSW w 2016 zakontraktowało Popusia z listem gończym za włamania i rozboje to nikt nie pamięta. Moim zdaniem są ważniejsze sprawy niż jakiś były gangus na gali MMA, naprzykład to że politycy od 30 lat walą nas w dupe ostro, no ale kogo by interesowało coś takiego.
#mmavip
  • 16
@RaszuVanTraszu IQ mi wskoczyło ponad poziom pustej puszki po Herszcie mocnym 7% za 1.99 więc nie ciężko było mi wpaść na pomysł opuszczenia kraju, więc nie mam na co narzekać, natomiast w jakim miejscu na globusie bym sie nie znajdował bardzo chętnie się wstawię za ofiary takiej ludzkiej #!$%@?
@RaszuVanTraszu ty się #!$%@? chyba urwałeś. Ile masz lat? Bo ja pamiętam, jak nie było dnia, żeby nie było w tv doniesień o mafijnych porachunkach i porwaniach, rozbojach i haraczach! Nie śmiej mordy, tylko poczytaj, co sądzą na ten temat ludzie, będących ofiarami grupy pruszkowskiej. Gdyby to Ciebie, albo członka Twojej rodziny dorwały zbiry od Słowika, to dziś byś nie #!$%@?ł takich rzeczy. Tacy ludzie powinni być poza nawiasem społeczeństwa. Niech teraz
@majorkuprik: No pewnie, i nawet mi się udało ustawić w kraju z którego Ty musiałeś #!$%@?ć. To samo mówi za siebie. I tak, uważam że Pruszków dziś nic nie znaczy i musimy iść naprzód a nie robić ogólnopolską gównoburzę o przestarzałego gangusa z poprzedniej epoki na gali u Najmana. Peace.