Wpis z mikrobloga

@Erdololo: Ceny w Maku są różne między poszczególnymi restauracjami (nie znam szczegółów, ale franczyzobiorcy mogą mieć chyba wyższe). To tak po pierwsze, a po drugie, to już w zeszłym roku widziałem na przykładzie jednego lokalu (nie wiem czy to franczyza czy nie), że ceny po otwarciu na nowo (po lockdownie) poszły w górę w sumie chyba trzy razy i cheeseburger też był po 4,90.
@QI-IQ: Okej zgoda, ale mój światopogląd na ten temat utwierdzam na podstawie tego maka do którego mam najbliżej. Było taniej a teraz podnieśli i happy meale i nuggetsy i jeszcze pare innych rzeczy. A przed 1 stycznia było taniej
@Erdololo: No jak w tym samym maku obserwujesz zmiany, to spoko (no nie spoko, że drożeje, ale spoko bo nie ma błędu z dwóch różnych restauracji, sam się kiedyś zdziwiłem że w Lidlach ceny się różnią).
@kotecci: Nie pij bo trzustka siądzie, nie pal bo dostaniesz raka, przesiądź się na rower bo szkoda truć planetę, jedz zdrowo to będziesz dłużej żył. Pojawia się fundamentalne pytanie. To co robić? Złota klatka praca dom? Bo gierki i telewizor tez szkoda odpalać bo prąd drogi i prąd w głównej mierze w Polsce powstaje dzięki wydobyciu węgla więc truje planetę
Nie pij bo trzustka siądzie, nie pal bo dostaniesz raka, przesiądź się na rower bo szkoda truć planetę, jedz zdrowo to będziesz dłużej żył. Pojawia się fundamentalne pytanie. To co robić? Złota klatka praca dom?


@Erdololo: ja powtarzam, że życie szkodzi zdrowiu, najbardziej