Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie kosmetyki do twarzy dla mężczyzn polecacie, aby skóra była świeża i wyglądała młodo?

#dbajzwykopem #pielegnacja #myjsiezwykopem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61eb93dcf7bdff000a92f2f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko cokolwiek Ci polecić konkretnego, bo nie napisałeś, jaki masz typ cery. Napewno postawiłam bym na następujące kroki 1)głębokie oczyszczanie (tu polecam żele do twarzy) następnie 2)tonizowanie 3)nawilżenie skóry (tutaj to będzie krem na dzień i na noc). Do tego obowiązkowo filtr przeciwsłoneczny (ochrania skórę przed promieniami UV - skóra wolniej się wtedy starzeje). Pomyśl też nad zakupem kremu pod oczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: zapomniałam wspomnieć, ważne też żebyś stosował sobie peelingi na twarz. Peelingi mają na celu złuszczanie twojej skóry, oczyszczenie jej, ale też ją ożywiają i stymulują produkcję kolagenu. Zalecam wykonywać je 1-2 razy w tygodniu, żeby jej sobie czasem nie "zetrzeć". + Tak czy siak, polecam Ci na własną rękę o tym poczytać, bo napisałam to ogólnikami i bez teorii (a dobrze, jakbyś wiedział, co, jakie ma działanie. Oczywiście wszystke produkty