Wpis z mikrobloga

Chcialem tylko napisać, że drogo już było. Bessa na rynku nieruchomości się zaczyna. Wszystkich plusujących zawołam w Q3 w 2022r. Pośmiejemy się z ekipy która marzy o wzrostach czy chociaż utrzumaniu nominalnych cen w tych uwarunkowaniach ekonomicznych w jakich jesteśmy ( ͡º ͜ʖ͡º).
Coś myślę, że w 2023 wybiorę się na promocyjne zakupy. Może jakieś wielopaki. 3 w cenie 2? Kto wie..m

#nieruchomosci
  • 53
  • Odpowiedz
@panstolec: W życiu, myślałem o Olimpia Port. Ziomek tam kupił i sobie chwali, dużo zieleni itp. Podobno deweloper budował jako osiedle pokazowe żeby pokazać jaki on jest pro konsument a nie tylko zysk xD
  • Odpowiedz
@panstolec: W Warszawie już spadki po 95%, ja już nakupiłem 16 mieszkań, ale chyba zaczne jechać z całymi osiedlami, odkupuje po 1k za metr, sprzedaje od ręki za 10, ty jeszcze tak nie robisz? Co za debil xD ale wiadomo, zarobił fartem na btc to kase przewali, lepiej mi oddaj swoje zaoszczędzone 20pln i ja ci ogarne kawalerke na ursynowie, tylko szybko, bo sie kończą. Aha zawołam cie za 6miesięcy,
  • Odpowiedz
o ja mysle 3 mieszkaniania po przecenie w Warszawie sie kupi mireczku


@panstolec: ale wiesz że ludzie po prostu nie sprzedadzą mieszkań xD, nie ma mitycznej bańki, zapraszam do krakowa które każde mieszkanie jest wykupywane prędzej czy później i wcale nie po niskich cenach, za 700k to możesz mieć z 50metrów od developera co najwyżej w normalnej dzielnicy,

btw w warszawie 3 gości ma około 2.5k mieszkań a ty mówisz
  • Odpowiedz
Pośmiejemy się z ekipy która marzy o wzrostach czy chociaż utrzumaniu nominalnych cen w tych uwarunkowaniach ekonomicznych w jakich jesteśmy


@panstolec: xD od 20 lat słyszę #!$%@? o spadkach a nawet największe kryzysy w XXI wieku dalej podwyższały ceny xD
  • Odpowiedz