Wpis z mikrobloga

Mirki im więcej meczy oglądam tym większy mętlik mam w głowie bo wiele mi się podoba i nie mam pojęcia komu kibicować. Dlatego też jestem otwarty na propagandę, podzielcie się swoim zdaniem którą drużynę śledzić. #nba
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzarnyIwan: ez, Utah Jazz.

Zespołowa koszykówka, ale i trochę gwizdy Mitchella. Elitarna obrona pana Goberta. Mały market, co znaczy, ze nie ma bandwagonów, bo k---a kto by rasistów mormonów z zadupia lubił.

Przyjemnie do oglądania.
  • Odpowiedz
@iAmTS: @JustKebab: Ogólnie to rozważam(kolejność losowa): Grizzlies, Raptors, Bucks, Nuggets, Bulls, Lakers, Cavaliers, Jazz, Spurs, Suns oraz Warriors
Poza tym jeszcze nie mam wyrobionej opinii na temat:Wizzards, Pelicans, Hornets i Trail Blaizers
Rzeczy na które zwracam uwagę: Ciekawe historia, Zgranie zespołu, Perspektywa na przyszłość
  • Odpowiedz
@CzarnyIwan: Polecam obejrzeć kilka gier Nuggets to od razu będziesz wiedział czy ci się podoba. Jeśli sama gra cię nie przekona to nie ma wiele więcej argumentów, żeby z własnej woli się torturować kibicując tej drużynie.

Jako kibic Nuggets mogę powiedzieć,
  • Odpowiedz
@CzarnyIwan: Mordo tylko OKC i potężni młodzi zawodnicy w postaci Pana SGA oraz Dorta, no i jedyne w swoim rodzaju passy Pana Giddy'ego. Czego chcieć więcej, oprócz zwycięstw?

Edit: Zapomniałem jeszcze, że OKC posiada 100 pickow w następnych 58 latach, a krul Sam Presti wydraftowal takich grajków jak James Harden, Kevin Durant i Russel Westbrook. Wskakuj nim będzie za późno.
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: normalnie. Jak to jest wygrywać tylko dlatego, ze ma się miasto do którego każda mucha ciągnie, r------------c przy tym hajs? Ostatnio developowany gracz Lakers to chyba w latach 70 xDDDD

Jedziesz na tym wagonie to jedź, ale k---a komuś tą padakę polecać w 2022 to trzeba być starym dziadem xDDDD Spurs czy Miami grało w koszykówkę jak gwiazdy zgasły. A Lakers? Bez łysego absolutna padaka przez prawie 20 lat
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: no właśnie. Wy tam macie w------e na gre, w------e na talent, purpel and gold, kasa, miasto i psucie graczy xDD

Nie zapomnij się z celtami kłócić czy stare pierścienie się liczą i czy Bill Russel Goat xDD
  • Odpowiedz
@iAmTS: Boli Cię, że fatalne zarządzanie Lakers w ciagu ostatn8ch 10 lat dało więcej miskow niz ma Utah w calej historii? To jak nazwać zarządzanie Jazzmanow? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą jak nazwać zespól, ktory nie potrafi zdobyc mistrzowstwa majac najlepszego podajacego wssechczasow i 2 strzelca wszechczasow(jeszcze) jednoczesnie przez kilka sezonow?
  • Odpowiedz