Wpis z mikrobloga

  • 2271
Cześć wszystkim,
Piszę do Was w kilku sprawach.
1. Chciałbym serdecznie podziękować użytkownikowi @richprzegryw za wywiązanie się ze swojego ogromnego #rozdajo (nie pamiętam żebym widział bardziej cenną nagrodę na vikopie za mojej kadencji) także szacun podwójny, masz Gościu jaja!
Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/63137447
2. Zdjęcie poniżej
3. Dzień w którym dowiedziałem się że wygrałem sztabkę złota był też dniem w którym uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem NIE swojemu ciemiężycielowi i złożyłem wypowiedzenie z #januszex ( ͡ ͜ʖ ͡)
4. Podpisaliśmy rozwiązanie umowy za porozumieniem stron zwalniając mnie z obowiązków firmowych, mam wolne do końca lutego za które mi płacą ( ͡ ͜ʖ ͡)
5. Dlatego #elektronikszukapracy szukam pracy w zawodzie. Ktoś coś? #krakow i okolice #elektronika
6. Organizuje równiez drobne #rozdajo ze swojej stony dla poszerzenia zasiegu. Do wygrania około 1kg słodyczy z różnych krajów. Dla osób pełnoletnich dorzucę jeszcze jakieś zagraniczne #piwo
8. Zostaw plusa a weźmiesz udział w losowaniu. Zielonki biorą udział pod warunkiem że założyły konto wcześniej jak powstał ten wpis.
9. Zdjęcie nagrody w komentarzu
10. Uwielbiam Mikroblog! ( ʖ̯)
11. Brakuje punktu 7 ( ͡º ͜ʖ͡º)
12. Smacznej kawusi i miłego dzionka
( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz booogus - Cześć wszystkim,
Piszę do Was w kilku sprawach. 
1. Chciałbym serdecznie po...
źródło: comment_1642674789kVati3uzOEgDK1WnJhUjCV.jpg
  • 73