Wpis z mikrobloga

@Trollsky: ehh... Zrobić noża to już każdy potrafi z wszystkiego... A czy dasz radę zrobić ładne wiertło z starego zmęczonego życiem noża ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@krul_muzynof: Ja kupuje takie noże (ręcznie robione, japonce itd.) do krojenia pomidorów. Potrzeba posiadania, to samo zrobię victorinoxem za 100zł ale fajnie mieć ładne rzeczy. Można to traktować jako sztukę, mam sporo noży które mam tylko dla samego posiadania i patrzenia na nie. Na tej samej zasadzie gdy ktoś kupuje np. obrazy. W każdym razie tak, są ludzie którzy kupują noże za 1500zł i kroją nimi pomidory.
  • Odpowiedz
odpadłem, przegrałem, dałem dupy. Nie zapominajmy o tym :) Czesto mi ktos przypomina :)


@Trollsky: i słusznie, po co właściwie tam się pchałeś z takimi umiejętnościami i produktem? Twoją umiejętnością jest marketing i tego się trzymaj
  • Odpowiedz
@Trollsky: Masz w planach coś powiesić na ścianach nowej kuźni? Trochę smutno to wygląda i jest duży pogłos. Nawal tam dużo pierdół to od razu będzie lepiej. I żeby nie było - super, że wracasz do filmików

Napisz gdzieś koniecznie "bukkake" albo "twoj stary" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz