Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak zbudować Bennetta by był przydatny w teamie hu tao/niebieski trap/noelle(albo zhongli jak wpadnie)?
Czy jednak się do tego teamu nie nadaje? I lepiej z raiden #!$%@?ć?

Po krótkim reaserchu rozumiem że jego boost do ataku z bursta pochodzi z podstawowego ataku.
ER 200%, max 5 konstelacji, dużo HP by było czym leczyć i brońka z jak największym atakiem..

#genshinimpact

Ps mam go na C0 ale burst na 9 talencie xd
  • 13
@guest: ogólnie to tak jak piszesz, tylko hu tao nie potrzebuje bennego bo i tak dostaje sporo ataku na E, szczególnie na low hp. Lepiej go dać na drugą połowę abyssu z drugim teamem, ale dla każdego innego contentu to tak jak piszesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: ja go mam zrobionego pod full dps, atk/pyro/CRate na festeringu. Dobrze machnie, leczy po ~4.3k ale do ht wogóle nie pasuje. Do ht to ht+xq podstawą a ostatnie dwa sloty to zależy co masz/lubisz.

Ja na dopełnienie tych ostatnich dwóch slotów to albo zhongli/ning, sucrose/yanfei lub zhongli/chongyun gram.
@guest: Jedynie co, to można dla picu odpalać takiego kiedy Hu Tao ma downtime na skillu i coś ponaparzac, ale imo wolę zrobić wtedy pełną rotację na supportach: ult skill Zhonga, Albedo, Xingqiu i Hu Tao gotowa do gry, więc yup do kogoś innego a Bennett podobno nadpisuje infuse Ayaki, musisz po prostu chcieć i wiedzieć, z czym to się wiąże.
@guest: Bennetta się z Hu Tao buduje tylko po to żeby użyć jego bursta i z altem przełączyć na nią żeby burst od razu poszedł. W ten sposób te wszystkie jutubery genshinowe robią miniaturki z milionami obrażeń.
@bobken: oj nie do końca byq. Najlepszy team pod personalnego względem dimidżu hu tao to ht/xq/sucrose/amber.

Pomiędzy sucrose a kazuhą nie ma zbyt dużej różnicy w większości przypadków ale pyro na czwartym slocie to kolejno amber>xinyan=yanfei>thoma. Mówimy oczywiście o amber z elegy, przy normalnym inwestowaniu w postacie czyli amber i xinyan do kosza to nadal yanfei C4 jest lepsza niż thomasz C6. Tutaj masz listę teamów pod względem personalnego dps'a hu