Wpis z mikrobloga

@Jaupiorecispodnie: w benzynie 1,6 brakuje 6 biegu na autostradzie ale nie wiem czy dałby rade uciągnąć ten silniczek, najgorszy w trasie jest hałas, dlatego będę wyciszał w tym roku kabinę. Na krajówkach daje rade.
Ciasno, to małe auto i stosunkowo wąskie, poza tym nie ma europejskiego auta w którym 3 osoby się mieszczą i mają luz, tylko busy to oferują typu transporter czy transit. Trójkę dzieci byś wcisnął ale trzech chłopów
  • Odpowiedz
@dezerter10: tego się obawiam że będzie tak samo ciasno jak u żony w 307. U mnie w scenicu trzy osoby z tyłu podróżują jak królowie. Właśnie miałem zamiast jakiegoś minivana coś takiego kupować jak asx ale chyba w tym problem ze te wszystkie miejskie suvy czy crosovery z zewnątrz duże a w środku ciasno. Oglądałem już nissana quaskaia i hiundai ix35 i wszędzie ciasno. W Hondzie crv jest przyzwoicie ale cenowo
  • Odpowiedz
@Jaupiorecispodnie: asx jest zwykłym kompaktem w środku, wymiary też ma kompakta tylko jest podniesiony. Wygląda na dużego bo ma taką bryłe masywną- głównie wysoki przód i kwadratowa buda, w rzeczywistości po mieście manewruje się świetnie bo jest mały i zwrotny jak auto miejskie a nie kompakt czy suv. Dla kierowcy jest dużo miejsca, dodatkowy plus za nie uderzanie kolanem w kokpit i szeroko rozstawione pedały - w zimę się przydaje, minus
  • Odpowiedz