Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#awl
Witam jak wiemy znajomości przejmuja pierwszy plan wszędzie, stąd moje pytanie jest tutaj ktoś bądź ktoś kto zna osobe która jest w stanie pomóc dostać sie na uczelnie ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e82f69f7bdff000a92b93d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jeśli masz plecy i by Ci tam pare punktów wiecej wcisneli za rozmowe i sprawnosciowy to bez matury i tak sie nie dostaniesz. W tym roku na dowodzenie jeśli nie byłeś po klasie mundurowej albo wojskowym liceum to jesli wyciagnales ze wszystkiego maxy i miales mature z matmy i anglika na podstawie po 100% to i tak sie nie dostawales. Wiec najwazniejsza jest matura.
  • Odpowiedz
@stefanbomba: jeśli nie miałeś zrobionej służby przygotowawczej i nie skończyłeś liceum wojskowe ani twój ojciec nie zginął na misji to mogłeś za rozmowę zdobyć max 15pkt. Egzamin sprawnościowy max 20pkt matura matma podstawa mnożnik x 0,3 czyli 30pkt angielski podstawa mnożnik 0.2 czyli 20pkt. Zobacz brakuje Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sercem_Wycinane No tak, nie doczytałem że chodzi Ci tylko o podstawy. W takim razie racja. Więc myślę, że matma podstawa na 90% i np. angielski rozszerzenie na 80% + rozmowa 15 i sprawnosciowka powiedzmy 20, powinno starczyć na lajcie.
  • Odpowiedz
dostałem się w poprzedniej rekrutacji na kierunek informatyka. testy max, rozmowa 13, z matur: mata podstawa 100, rozszerzenie 80, infa 80, angielski podstawa 90 i nie wiem czy cos jeszcze tam było brane pod uwage. Także możesz mieć jakiś pogląd. Kumple np na zmech podostawali się z o wiele nizszymi wynikami wiec odpowiedz sobie sam
  • Odpowiedz