Wpis z mikrobloga

  • 2
Pamiętam, że w 2010 byłem mega smutny, jak się okazało, że gierka wymaga przynajmniej dwu rdzeniowego procka, a ja ze swoim athlonem mogłem co najwyżej ją pooglądać na yt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dudes miałem podobnie, Athlon XP i gownoradeon 9200 ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero w 2012 kupiłem laptoka który ogarniał aż do wersji 2014, na 2015 był już za słaby... Ale wtedy xboxa się kupiło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@winsxspl ja prawie tak samo xD później już 2013 ogrywałem na xpudle, a później już od 16 na One. Za łebka jeszcze się śmigało na Ps2 i PSP. F1 2006, mega zajebiscie wspominam
  • Odpowiedz
@Dudes ja grałem wcześniej na tym starym Athlonie w F1C 99-02 z modami na różne sezony ( ͡º ͜ʖ͡º) 11-12 lat miałem, stare czasy to były...
Zawsze McLarenem jezdzilem, zawsze wybierałem Coultharda, bo go nie lubiłem nigdy jakoś i wolałem mieć Kimiego/Mike jako partnera xD
  • Odpowiedz
@Dalemsienabracnategobaita: pamiętam jak grałem Kubicą w tą gierkę i maxymalnie dałem radę być 5 w Hiszpanii chyba, aż nastał czas Kanady i nagle nie wiem jak ale byłem szybszy od czołówki (rbr, ferrari, mclaren) o 1.5sek xD pierwsze zwycięstwo, cieszyłem się jak opętany
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: to był największy minus tej gry. Przeciwnicy kompletnie niezoptymalizowani. Na jednym torze byli szybsi o 1,5sek. i wyprzedzali Cię na prostej jakby jechali samochodem zupełnie z innego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na kolejnym torze Ty mogłeś zrobić z nimi to samo XD
Albo np. ostatni wyścig w Bubu Zubu: na okrążeniu kwalifikacyjnym wyprzedziłem Buttona, po czym on miał lepszy czas okrążenia ode mnie xDˣᴰ
  • Odpowiedz