Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
cześć mam problem z #rozowypasek, jesteśmy po wielu kłótniach z tego samego powodu, mianowicie - ona chce żebym spędzał z nią dużo więcej czasu niż ja ale od razu mówię - ja lubię z nią spędzać czas, nie o to chodzi, że od niej uciekam czy coś tylko np. jak jej nie ma w domu to robię sobie co chce (np. gram na plasytation czy coś) a jak ona wroci do domu to zachowuje się jakbym miał wszystko rzucić i iść z nią do łóżka oglądać netflixa. Kiedy mowię, że chce porobić coś innego to smutna mina i dawanie znać jakbym robił coś złego. Jeśli to się dzieje notorycznie to jest to dla mnie nie do wytrzymania i ostatnio nawet zauważyłem, że efekt jest odwrotny - chyba powoli zaczynam od niej uciekać.

Oczywiście ona nie ma żadnej pasji czy hobby (ogladanie YT o pzanokciach sie nie liczy) wiec troche mnie nie rozumie, że to nic zlego czasem się w coś wciągnąć.

Dużo rozmów, kilka kłótni i efektu żadnego więc powoli tracę cierpliwość. Kocham ją i zajebiscie mi sie podoba fizycznie ale czasem na codzien takie rzeczy robią sie nie do zniesienia.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskiechpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

ps. dodam tylko że ja nie mam pracy na etat (pracuje zdalnie) wiec tłumacze ze i tak duzo sie widzimy w porowaniu do par gdzie oboje pracuja na zmiany itd. Ale to też nie dociera.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e71ec1f7bdff000a92a5f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz no, myślę, że to nie kwestia tego czy ma się hobby czy się go nie ma tylko raczej czy potrafi się samemu zorganizować czas czy nie. No jak ona ma z tym problem i zawsze potrzebuje kogoś, bo nie potrafi sobie ogarnąć czegoś sama ze sobą, to po prostu o tym porozmawiajcie, bez darcia ryja, na spokojnie. Możesz próbować jej to tłumaczyć w ten sposób, że uzależnia się od
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie xd
I z tego co widzę to sporo związków ma z tym problem.

Ja w wolnym czasie lubię pograć na PS5, obejrzeć jakiś tematyczny program na YT, gotować, edukować się albo po prostu czytać newsy i mikroblok dla beki.
Moja dziewczyna to w sumie kończy na oglądaniu instagrama albo paznokci jak to ująłeś.

Tez ma do mnie co raz pretensje ze chce grać gdzie ja na prawdę mam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem to samo, dałem sobie spokój bo szkoda nerwów na takie bzdury . Kiedyś tutaj jeden Mirek powiedział ze najgorzej trafić na babę bez zainteresowań czy bez umiejętności zorganizowania sobie samej czasu bo wtedy to TY stajesz się jej hobby no i sytuacja wyglada jak wyżej..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poczytaj sobie o językach miłości. Każdy jest trochę inny i inne rzzeczy są mu potrzebne, żeby czuć się kochanym . Widocznie u Twojej dziewczyny wysoko stoi wspólnie spędzony czas. Jeśli Ci na niej zależy, to naturalnym będzie, że weźmiesz pod uwagę jej potrzeby, pogadacie i wypracujecie jakiś kompromis tak, byś trochę sobie pograł, ale żebyście spędzali razem (naprawdę razem, a nie będąc w tym samym domu) więcej czasu.
  • Odpowiedz
@elena-mary: wiesz, tutaj gadamy o konkretnym problemie bez opisywani całości
Kocham swoją dziewczynę bo ma wiele zalet i lubimy wiele rzeczy robić razem.
Ja mam problem z tymi „domowymi” zajęciami ale to nie znaczy ze już potrzeba szukać innej partnerki :)
  • Odpowiedz
UzależnionaAnia: Granie w gry jest tak samo "ambitne" jak oglądanie filmów o paznokciach. Wcale nie jesteś od niej bardziej inteligentny, choć tak ci się wydaje, bo grasz w głupie gry, a to żaden rozwój :D gdybyś czytał jakieś książki naukowe to rozumiem, ale grasz w gry i uważasz się za lepszego od laski co ogląda paznokcie :D

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz