Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: Wątpie. Za moich czasów to organizowali wszystko uczniowie (przewodniczacy klasy, rada klasowa) i rodzice. Nauczyciele przychodzili tylko za darmo się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Logan00: są jakieś tam ślubowanie o dobrym zachowaniu. Jak uczniowie się bili po lekcjach to też szły nagany a przecież robili to popoza szkołą w swoim prywatnym czasie :-P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Logan00: skoro uczniowie mają ponieść konsekwencje i być ukarani przez dyrektora, to nauczyciele którzy tam byli powinni dyscyplinarnie zostać #!$%@? z pracy za picie
  • Odpowiedz
@Logan00: pisu nie popieram ale ma tyle samo co pokazanie cycków po godzinach albo zwyzywanie ukrainki w pociągu ;p zawsze się znajdą ludzie co się dojebią
  • Odpowiedz
@Logan00: Publiczna telewizja informacyjna za miliardy z budżetu państwa. No co tam jakieś istotne wydarzenia ze świata chciałbyś poznać? Wal się typie patrz co tu ma studniówce w jakiejś pipidówie śpiewali jbc PiS i uczeń dostał naganę w szkole.
  • Odpowiedz
@Logan00: Zawsze tak było, tłumaczyli się, że są odpowiedzialni za poczynania ucznia również po szkole. Pamiętam jak miałem 17 lat gdzieś i #!$%@? mnie widziała jakaś nauczycielka jak wychodziłem z knajpy. Stary musiał przyjść do szkoły powiedzieć, ze była tam impreza rodzinna a ja nie byłem pijany bo chcieli mi #!$%@?ć naganne zachowanie, co było skrajną patologią xd
  • Odpowiedz