Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki sprawa życia i śmierci. Mam już dobrane wszystkie filtry, wszystkie oleje i płyny. Został mi jedynie do wyboru filtr paliwa i z nim jest największy kłopot ponieważ mam do wyboru dwa, jeden z jakimś wyposażeniem bosch a drugi z wyposażeniem tecafiltres

Da radę to jakoś ręcznie sprawdzić który będzie pasował? A może jest jakiś inny uniewarslny, który będzie pasował i do tego teca i do boscha?

#samochody #mechanikasamochodowa
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: wątpię żeby wiedział, chłop kupił ten samochód dwa tygodnie przed tym jak mi go sprzedał. Ja tak właściwie to nawet nie wiem czym jeżdżę, w dowodzie rejestracyjnym jest 2.0 hdi 90KM a jak patrzę po vinie za częściami samochodowymi to mi wyszukuje 2.0 hdi ale 107KM
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: nie wiem bo się nie znam ale podobno coś ma
No generalnie mam mam do wyboru dwa filtry do mojego samochodu, jeden z opcją wyposażenie Bosch a druga opcja wyposażenia to tecafiltres
@TrocheSmieszne: tecafiltres to jest chyba to samo co siemens, no w każdym razie jak wyżej, mam dwa filtry do wyboru i nie wiem który.

Teoretycznie po numerze vin wiem, że mam wtryski boscha ale tak szczerze to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: a jak nie numery na wytryskach to może łatwo dostępny będzie kod silnika. Wtedy będziesz miał chociaż pewność, czy ktoś nie włożył czegoś innego do budy wskazującej po VIN na silnik 107KM
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turok2016: dokładnie tak xd Przy okazji wymiany tego wszystkiego mechanik mi weźmie sprawdzi co i jak. No jak na razie to jeździ i działa więc chyba jako tako tragedii nie ma

Esp dziala, asr działa, silnik normalnie odpala, biegi wchodzą, hamuje, skręca. W sumie czego chcieć więcej za 3700 xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: ciekawe czy ten samochód jest w ogóle sprawny i przegląd przejdzie, to, że ci się wydaje że niby ok nie znaczy, że tak jest i powinien ktoś to szybko zweryfikować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turok2016: co najlepsze to przegląd jest świeży, nie ma jeszcze miesiąca nawet także jakby był jakiś karygodny błąd, jakaś usterka, która się nie mogła od tak wydarzyć w ciągu miesiąca to można tego kogoś dojechać za podbijanie niesprawnych samochodów