Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski od kilku miesiecy za każdym razem jak spotykamy się z przyjacielem zostajemy u siebie na noc, mocno przytulamy się wtedy do siebie itp ale nic wiecej, przez to ze mi zależy, zaczyna mnie to meczyc ze nic nie idzie do przodu, mozliwe zeby on robil to kompletnie nic do mnie nie czujac?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e5fbe1f7bdff000a9290d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania powiedz mu to wprost i spytaj się go co on o tym myśli. Byłam w identycznej sytuacji i wyciągałam karty na stół. Pogadaliśmy sobie i teraz wiemy co mamy w głowie dzięki czemu lepiej jest powoli zbudować relacje.
Nie możesz się wstydzić zapytać bo bez sensu jest się tak męczyć.
ale nic wiecej, przez to ze mi zależy, zaczyna mnie to meczyc ze nic nie idzie do przodu, mozliwe zeby on robil to kompletnie nic do mnie nie czujac?


@AnonimoweMirkoWyznania: a samej wyjść z inicjatywą to nie łaska? czemu on ma się wystawiać i ryzykować, skoro to ciebie męczy i ty chcesz żeby to poszło do przodu? taki to dla ciebie problem wykonać jakiś subtelny (nie wiem, musnąć ręką albo ustami
pocalowałam go raz i odwzajemnił, wyszło trochę niezrecznie, ale nic to nie zmienilo miedzy nami dalej jest tak samo, kolejny raz boje się wyjsc z inicjatywa


@AnonimoweMirkoWyznania: To niczego nie zmienia. Nie zainicjowałaś seksu. Sam pocałunek to nie jest jednoznaczny sygnał mówiący o tym, że masz na to ochotę, tym bardziej w przyjacielskiej relacji. Nie musisz chwytać gościa od razu za jaja (choć tutaj też możesz "przypadkiem" ocierać się, zahaczyć udem
@AnonimoweMirkoWyznania: No to jak dopiero jeżeli tak to komunikujesz jak tutaj, że nikt nie zrozumiał, że chodzi bardziej o związek a nie seks, to nie ma się co dziwić, że gość nie wie o co chodzi xD W takim razie pogadaj z nim i tyle. Powiedz, że coś jest między wami i chciałabyś wiedzieć czy to zmierza w jakimś kierunku, czy pozostajecie na stopie koleżeńskiej. To naprawdę takie proste, a zaoszczędzi
@AnonimoweMirkoWyznania hmm ogólnie powiedziałam że wkurza mnie swoim zachowaniem bo zachowujemy się jak para ale ani słowa o tym nie mówimy. Po prostu okazało się że on jest strasznie nieśmiały gdzieś z tyłu głowy miał nadzieję że coś z tego wyjdzie. Więc to ja musiałam wyciągnąć karty na stół. Ale raczej z tego co piszesz wygląda na to że on też coś do ciebie ale ma te same wątpliwości co ty. Czyli