Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chcę ze swojego konta pisać, zdecydowałem się tu, bo mi bardzo zależy. Mirki jak znaleźć dziewczynę ze Szczecina? brunetka, ciemne śliczne oczy, zajebisty uśmiech, siedziała w Galaxsy, za jej ramienia widziałem że przeglądała wykop, więc możliwe, że ma tu konto, ale tego na 100% nie wiem, chcę ją odnaleźć, bo #!$%@?łem sprawe. Może sama mnie skojarzysz ,15 grudnia gdzieś koło19 siedziałas w holu na ławeczce, czekałaś na koleżnake,bo razem później poszłyście, koleżanka blondynka, ty miałas przewieszony jasny płaszczyk przez torebke, powiedziałem do Ciebie ze chyba mirkujesz, a ty odpowiedziałaś ze nie wiesz co to znaczy i schowałaś telefon. Jak mnie kojarzysz i masz tu konto to sie odezwij, nie jestem stalkerem. #szczecin #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e5e6d2f7bdff000a928f74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
OP: @howtowisnia: @SamWieszK0t: @bin-bash: @Jamniki2: @Polnischefuhrer: Co jest? Nie róbcie sobie jaj, ja naprawdę chce ją odnaleźć xD @Sudo_exit: to nie tak, okoliczność była trochę niedogodna. @girlsjustwannahavefun: co w tym złego że przeglądała wykop? sama tu wysiadujesz godzinami xD JP2WMD: Pomyliłem datę chodzi o 15 styczeń.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz