Wpis z mikrobloga

  • 0
@cat_in_hat ktore ASO? Ja korzystam w katowicach i owszem oba lusterka w ciagu 1.5roku do naprawy ale nie robli problemu i wymieniali na poczekaniu. #!$%@? mieli stary mechanizm zamykania i tylko to wymieniaja.
  • Odpowiedz
@doc1:

moge odpowiedziec na wlasnym przykladzie(zmienilem 3 na cx5), wyglad, wysokosc siedzenia, naped na 4 ktory w moim przypadku sie przydaje

O ile wygląd to kwestia subiektywna, z napędem na 4 jak najbardziej rozumiem, to jednak mam pytanie, dlaczego większą wysokość siedzenia uważasz za plus? Jak na mój gust to raczej minus bo zmniejsza poczucie bezpieczeństwa, i wzbudza obawy o to że auto się przewróci? Jakie widzisz w tym zalety?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zgrywajac_twardziela z poczuciem bezpieczenstwa jest wlasnie odwrotnie, ja i zona czujemy znacznie wieksze bezpieczenstwo bo jedziesz nad glowami wszystkich(typowych osobowek). Natomiast jesli chodzi o przewrocenie nie ma takiego tematu. Zrobilem 60k mazda3 i juz podobnie cx5 i chodz fizyki nie oszukasz to nie z tyn problemow, dobrze ustabilizowali
  • Odpowiedz
@doc1: partacze z Sosnowca, na szczęście już zmieniłem samochód. Cały fotel latał mi przy mocniejszym ruszeniu to twierdzili że to tak ma być i wszystko jest ok. System multi nie chciał się uruchamiać to zrobili Tokio aktualizacje i na resztę rozłożyli ręce raz mój przegląd trwał cztery godziny i miałem dostać w ramach rekompensaty zniżkę 40% na następny to potem się wypierali że czegoś takiego nie było. Generalnie mam mega uraz
  • Odpowiedz
@anon_slask: lusterka mają taką wadę że jak trochę zrobi się wilgotniej albo po myjce kerszerze dostaje się wilgoć do środka i lusterko odmawia posłuszeństwa i nie chce się zamykać w pełni.
  • Odpowiedz