Wpis z mikrobloga

Bruce Dickinson potwierdził, że wraz z Iron Maiden planuje wykonywać album „Senjutsu” w całości podczas jednej z najbliższych tras koncertowych.

Muzycy Iron Maiden mają świadomość, jak dużym uznaniem cieszy się płyta, dlatego stwierdzili, iż będą ją wykonywali w całości podczas koncertów. O tych planach powiedział Bruce Dickinson w rozmowie z „Talk Is Jericho”:

Plan, który mamy, nie jest żadną tajemnicą. Myślę, że wszyscy inni już o tym mówili – będziemy, mam nadzieję, planowali zagranie całego „Senjutsu” od początku do końca, ale oczywiście nie na tej trasie. Wszyscy mamy świadomość, że to jest coś, co naprawdę zagorzali fani prawdopodobnie pokochają, a inni ludzie powiedzą: „Hmm, nie chcę tego oglądać”. Więc rozwiązaniem będzie granie w mniejszych miejscach. Takich, które wyprzedane zostaną przez naszych największych fanów.

Powiedział też, że trasę Legacy zaczną od Senjutsu-Stratego-TWOTW. Bilety na WWA mam i w takim razie czekanko na trasę albumową :)

https://www.youtube.com/watch?v=vxgTpbKUANQ

#ironmaiden #brucedickinson #senjutsu #heavymetal #music
  • 6
@huggus: na obecnej trasie zagrają: Senjutsu, Stratego i The Writing on the Wall, strzelam że wyleci Where Eagles Dare, For The Greater Good of God i The Wickerman. A już na trasie albumowej pocisną cały album + jakieś 3-4 klasyki np. number, trooper, fear, iron.
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: a dla mnie to zajebisty pomysł. Słowa Bruce'a to jeszcze podkreślają. Robią co chcą, bo tak czują i maj gdzieś, że przyjdzie mniej ludzi. Nie chodzi o to, że mają gdzieś fanów, ale że nikogo nie udają i nikomu się nie kłaniają. To ich muzyka.
Ile zespołów czy w ogóle artystów stać dziś na coś takiego? Dla większości liczy się wynik - więcej biletów, więcej płyt, więcej wszystkiego, a dla
@Majku_: Ale ja nie mam żadnego problemu z ich pomysłem na trasę - po prostu jestem zdziwiony, że ten album się dobrze przyjął. Gdy go przesłuchiwałem, to tak jak pisałem wyżej - przysnęło mi się (mam w zwyczaju tak oldskulowo puścić nową płytę i po prostu leżeć i słuchać), a ponadto zrobiło mi się autentycznie smutno jak zauważyłem, że wolę te fragmenty, gdy Brusio NIE śpiewa. Ja wiem, że wiek, że
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: powiem tak - gdyby to była pierwsza płyta IM, z jaką bym się zetknął, to pewnie spuściłbym to w kiblu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to IM i oceniam płytę w kontekście całego ich dorobku. Gdyby wyskoczyli z jakimiś punkowymi klimatami, jak na dwóch pierwszych płytach, uznałbym, że mają kryzys wieku "średniego", czy bardziej "podeszłego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za pierwszym razem