Wpis z mikrobloga

Poruszenie jakie wywołała w sieci informacja o rzekomym "żal-brejku" tylko utwierdziła mnie w przekonaniu kim jest typowy klient Sony. Mimo że oni sami lubią kreować się na dżentelmenów i elitę gamingu, to prawda o nich jednak jest dużo bardziej brutalna.. większość z nich to po prostu osoby niezamożne, żeby nie powiedzieć plebs, który kupuje konsolkę dla szpanu a później dziaduje na wszystkie strony i żałuję sobie kasy na gry. ¯_(ツ)

Ja wiem że Sony w ciągu ostatnich dwóch lat nie zachowywało się w porządku, prowadziło politykę antykonsumencką i ma sporo za uszami, ale kurde, czy oni naprawdę zasłużyli sobie żeby ich okradać? W naszym xboxowym obozie nawet nie przyszłoby nam na myśl aby tak gryźć rękę która nas karmi. Mimo że większość mógłaby wykupić tureckie GPU na 3 lata i zapłacić tylko 360 złotych, to pokornie opłacamy co miesiąc 55 zlotych za ulitmate'a. Raz, że nas stać, dwa, aby wesprzeć twórców i platformę. ()

Ludzie, naprawdę znizylibyscie się do tego poziomu, uszkodzili swoją konsole i stracili gwarancję by pograć w kilka pirackich gier? Przeciez te 339 złotych za nowego Horizona to nie jest jakiś majątek, ledwie dwa dni pracy. A jak ktoś nie zarabia wiele to przecież można sobie odkładać po 50 złotych z każdej wyplaty albo poprosić rodziców czy dziadków. Powiem wam szczerze że aż serce się kraje jak czytam że gracie na ps5 w jakieś gnioty z ps4 w 30 klatkach. Mam nadzieję że Sony szybko zrewiduje swoją politykę sprzedaży i podniesie cenę konsoli do 4999zlotych aby nie trafiała ona w ręce nizin społecznych, a prawdziwych graczy którzy zrobią z niej dobry użytek, grając w jakieś next geny, np Rift apart czy Returnal. ¯_(ツ)

#ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #niepopularnaopinia
daeun - Poruszenie jakie wywołała w sieci informacja o rzekomym "żal-brejku" tylko ut...

źródło: comment_1642408335R6AMmDTELh4GnK6A7phIYP.jpg

Pobierz
  • 21
@daeun:

Mimo że większość mógłaby wykupić tureckie GPU na 3 lata i zapłacić tylko 360 złotych, to pokornie opłacamy co miesiąc 55 zlotych za ulitmate'a. Raz, że nas stać, dwa, aby wesprzeć twórców i platformę.


Pewnie dlatego non stop są pytania jak kupować tanio GP, a nawet powstała do tego specjalna strona ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
Pewnie dlatego non stop są pytania jak kupować tanio GP, a nawet powstała do tego specjalna strona ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pionic
Na każde jedno pytanie klockarza o tanie GPU przypada pięć pytań soniarzy o tanie zakupy na tureckim store czy sposób jak kupić ps now z wielkiej Brytanii ¯_(ツ)_/¯
Także czarne owce znajdują się po obu stronach, grunt to się od tego odcinać i wspierać swoją ukochaną
@daeun > Ludzie, naprawdę znizylibyscie się do tego poziomu, uszkodzili swoją konsole i stracili gwarancję by pograć w kilka pirackich gier?

To da się przerobic PS5? XD