Wpis z mikrobloga

@estepeciok: Kiedy mieszkałem w Superjednostce często robiłem tam zakupy. W takiej budzie wiadomo, że ciężko utrzymać jakiś mega porządek, ale warzywa zawsze wyglądały super, a pan zawsze coś polecił i wybrał najlepsze.
  • Odpowiedz
Obok jest społem, aldi i kilka innych warzywniaków wzdłuż stawowej - nie liczę tych obdartusów, co sprzedają z chodnika. Byłem tam kilka razy, ale niestety oferta jest przeciętna. Wyglada trochę jak prowadzenie sklepu za wszelką cenę.
  • Odpowiedz
Ktoś na siłę broni się przed wszelkimi innowacjami

Nie zrobił remontu od 100 lat

Nawet szyldu mu się nie chce umyć

To, że ktoś prowadzi długo sklep to nie znaczy, że tylko z tego tytułu mam u niego kupować. Sklepy mają wyglądać czysto (bo później jem to co tam kupię), mile widziana płatność kartą.
  • Odpowiedz
@estepeciok zawsze mnie takie akcje śmieszą. Stary odrapany budynek, rozklekotana wystawa z mało atrakcyjnymi produktami, płatność tylko gotówką, ale prowadzi je STARE MAŁŻEŃSTWO, więc pomóżmy im i kupujmy, mimo że jest brzydko i drogo!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ZasilaczKomputerowy: @dzonykesz: @suqmadiq2ama: to rodzaj samopomocy. Ktoś może nie wiedzieć o istnieniu tego blaszaka ani co jest w środku. Ktoś może chodzić do biedry z przyzwyczajenia. Może komuś podpisuje akurat ten blaszak? Whatever, śmiejcie się. Nikt was nie zmusza do kupowania ale to że się ludzie interesują co jest w około nich, i chca pomagać to wg mnie jest bardzo zdrowe.
  • Odpowiedz
@estepeciok: Co zrobić? Wspierać kogoś kto nie potrafi prowadzić biznesu? Niech upadnie i lokalizację przejmie ktoś, kto poradzi sobie lepiej. Tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz
@estepeciok: Pamietam jak kiedyś w takim osiedlowym sklepiku chciałem kupić olej kujawski 1 litr, czerwony dziad-właściciel zaczął mnie pouczać, że powinienem kupować olej w 5-litrowych butelkach, bo tak jest taniej. #!$%@? z tym, że litr starcza mi na pół roku.
Innego razu zrobił awanturę, bo brakło mi 20 groszy do bułek i chciałem oddać za godzinę jak będę wracał z mieszkania (robiłem tam zakupy regularnie, więc mnie znał bardzo dobrze). Płatności
  • Odpowiedz
@estepeciok: Trochę trudno się dziwić że nie idzie - buda wyglada jakby się miała rozpaść, w sumie na pierwszy rzut oka przez te kraty trudno stwierdzić czy to w ogóle otwarte jest czy tylko ktoś handluje tym co przed budą stoi, płatność tylko gotówką podczas gdy coraz więcej osób z niej rezygnuje.
  • Odpowiedz
Gotowki nie nosze od 10 lat jak nie lepiej.


@crahn: Jeszcze powiedz, że popierasz likwidację gotówki na rzecz elektronicznego pieniądza i będę miał pewność, że jesteś kolejnym nierozgarniętym niewolnikiem, który za rezygnację z noszenia portfela by własną matkę sprzedał.
  • Odpowiedz
Jeszcze powiedz, że popierasz likwidację gotówki na rzecz elektronicznego pieniądza i będę miał pewność, że jesteś kolejnym nierozgarniętym niewolnikiem, który za rezygnację z noszenia portfela by własną matkę sprzedał


@rolnik_wykopowy: proszę wziąć leki, chłop napisał, że nie używa gotówki a wykopek się zesrał xD

Mamy 2022, halo proszę się obudzić. Chcesz używać gotówki? Ok ale jeśli ktoś nie chce to jego sprawa i twój problem, że w 2022 nie obsługujesz płatności
  • Odpowiedz