Wpis z mikrobloga

1. Jakie są korzyści z podniesienia otwierania zamków z "doświadczony" na "mistrz"? Łamie się mniej wytrychów?
2. Dało się coś fajnego ukraść z pomocą mistrzowskiej kradzieży kieszonkowej?


PYTANIA O ZAKOŃCZENIE


#kronikimyrtany
  • 9
  • Odpowiedz
@cabrons_signs co do jedynki się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o 2. to kradnie się cały drobiazgi, nawet na najwyższym levelu - przynajmniej do końca 3. rozdziału. Cały myk polega na tym, że NPC'ów w świecie gry jest od wuja i ta kradzież to po prostu fun i myślę, że powoli się zwraca. :D
  • Odpowiedz
Jakie są korzyści z podniesienia otwierania zamków z "doświadczony" na "mistrz"? Łamie się mniej wytrychów?


@cabrons_signs: tez ale skraca sie kombinacja, na max ulepszonym wiekszosc zamkow albo otwiera sie w ogole bez lamiglowki albo najtrudniejsze skrzynie maja ze 3 ruchy
  • Odpowiedz
@cabrons_signs: To Fabio udaje sie do tego magazynu jak pod wilczym leżem skorzystasz z Dustera? O.o
Opiszesz mniej więcej jak wygląda to spotkanie, myślałem że może on skończyć tylko na obozie na bagnie O.o
  • Odpowiedz
UWAGA SPOJLER

@KawaKiwa: Fabio i ten jego ziomek spod Leża zapędzili trzy kobiety (w stroju obywalelki) w kąt magazynu. Wbija Marvin i pyta o tę laskę co była w grupie uchodźców pod Leżem. Później mniej więcej coś takiego:
- Marvin, jak tam twój braciszek?
- 1) Nie twój interes.
- 2) Nie żyje. (mój wybór)
- Hehe no i dobrze, należało mu się za niewyparzoną gębę.
Potem znowu dwie opcje.
1)
  • Odpowiedz
Opiszesz mniej więcej jak wygląda to spotkanie, myślałem że może on skończyć tylko na obozie na bagnie O.o

@KawaKiwa: Nie wiem czy jeszcze potrzebne, ale nagrałem to. Przy wybraniu drugiej opcji nawet nie ma go w napisach końcowych.
cabrons_signs - > Opiszesz mniej więcej jak wygląda to spotkanie, myślałem że może on...
  • Odpowiedz
@cabrons_signs: aaa, to podczas ostatniego rozdziału xD a ja jak debil wchodziłem od tego magazynu co chwile i spałem kilka nocy żeby w końcu ten event striggerować xD Dzięki piękne tak czy inaczej :D Swoją drogą obczaj sobie podczas szturmu na miasto budynek przed kt9rym Leon i Kuno grali w szachy, polecam :D
  • Odpowiedz
aaa, to podczas ostatniego rozdziału xD a ja jak debil wchodziłem od tego magazynu co chwile i spałem kilka nocy żeby w końcu ten event striggerować xD Dzięki piękne tak czy inaczej :D Swoją drogą obczaj sobie podczas szturmu na miasto budynek przed kt9rym Leon i Kuno grali w szachy, polecam :D

@KawaKiwa: Oszczędziłbym Ci czasu, ale nie wpadłem na taką interpretację. Możesz mnie wtajemniczyć o co chodzi z tym budynkiem,
  • Odpowiedz