Wpis z mikrobloga

@kimczix: dzięki za ten trik, już wypróbowałem i powiem Ci, że jest świetny, dzięki niemu nie muszę marnować czasu na bieganie po ścierkę i na pranie ich, dzięki czemu oszczędzam też pieniądze na proszku do prania i teraz w końcu mogę żyć na poziomie. Wcześniej wydawane pieniądze na proszek do prania zainwestowałem, dzięki czemu mam już 3 firmy, a to wszystko dzięki tak prostemu trikowi. Dziękuję i pozdrawiam z moją pumą
@malebro za jedną to co najwyżej mogę pozdrowić fana

@Konrad2114 cieszę się bardzo, jestem także w trakcie pisania książki "od wykopka do milionera", ale widzę, że koledze ta książka już się nie przyda, nic tylko się cieszyć, pozdrawiam serdecznie
@kimczix: amatorka, w ten sposób mozesz zostawić brudny ślad na spodniach, najlepiej wycierac w skarpetę bo częściej sie je zmienia i mniej je widać i nikt (prawie) nie patrzy na stopy a na spodnie to juz czesciej
@kimczix: książka może i mi się nie przyda ale moja puma chętnie się z nią zapozna dlatego bardzo bym prosił o poinformowanie mnie gdy już wyjdzie. Mój mail to kimczixefan@gmail.com. Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam również z moją pumą z naszej willi na wybrzeżach Portugalii
@Mishy ale wtedy trzeba zrobić ten wysiłek i podnieść stopę, poza tym skarpeta będzie mokra, a uczucie mokrej skarpety na stopie, to najgorsze uczucie na świecie

@kubcha_ ty stupkarz?