Wpis z mikrobloga

@mariusz_and: bo to nie chodzi o latarnie i nie o nasz nowy rok.
Chodzi o Chiński Nowy rok, który jest 1 lutego. Zadanie będzie możliwe do zrobienia od następnego sezonu, czyli chyba od 22 stycznia. A "latarnie" to są lampiony, które będzie trzeba "uwolnić" i polecą sobie (takie czerwone wiszą na mieście).
  • Odpowiedz
@mariusz_and: @uciti: @szuineg: Na szczęście nie jest tak źle i da się to zrobić już teraz . Tylko trzeba użyć karty z wyzwań super7 . Poniżej szczegóły, znalazłem na Reddit , sam robiłem i działa:
Share code: 183 852 253, courtesy of u/type_hard

To enter the share code, go to freemode > pause the game > creative hub > horizon super 7 > select "challenge cards
  • Odpowiedz
@mlodyapollo: no to tak samo jak ludzie robią inne wyzwania (bałwany, rowery, kaktusy, itp.), co wg mnie jest bez sensu. To tak samo jakby sobie po prostu ściągnąć jakiś hack, który by nam odznaczył wszystkie wyróżnienia jako zrobione.
  • Odpowiedz
@szuineg: Trochę racji masz, ale przecież nie zmuszam nikogo do robienia . Kto chce to sobie zrobi kto nie to może poczekać rok . Jednak to mimo wszystko wydaje mi się dość lajtowe, jedyne oszustwo że wyzwanie symuluje nowy rok. Bardziej oszukane to są te wyzwania gdzie w 1 sek nabijasz zwycięstwo na poziomie niezwyciężonym nawet nie musząc się ścigać.
Ja ja to patrzę dwojako, nie sądzę abym za rok
  • Odpowiedz
@mlodyapollo: nowy rok dopiero będzie. Chodzi o Chiński nowy rok, który w tym roku będzie 1 lutego, a zadanie będzie możliwe do wykonania już od 22 stycznia. I jak zwykle źle przetłumaczone bo lantern nie chodzi o latarnię, a o lampion.
  • Odpowiedz
@szuineg: A, no cóż , to mam zrobione trochę wczesniej. Faktycznie zmylił mnie ten nowy rok a z tą latarnia faktycznie zmyłka. Sam sporo latarni różnych skosilem zanim zacząłem szperać po reddicie
  • Odpowiedz