Wpis z mikrobloga

wiutam, mam pytanie do tych co byli albo znają kogoś kto był w Stanach :) mianowicie od czego zależy że karty graczy np NBA czy innych tam popularnych sportów sa warte grubą kasę? czy chodzi o jakąś konkretna firmę tych kart czy rok wydania czy jakies inne czynniki? kiedyś dostałem od kogoś ze stanów takie karty (musze je poszukać) i wtedy nie interesowałem się tym za bardzo (lata 90te) ale wiem że takie karty moga byc coś warte i dlatego pytam :) #nba #usa #pytanie #pytaniedoeksperta #nfl #nbl
  • 7
  • Odpowiedz
@paki82: co ma bycie w stanach do rozpoznania w kartach NBA? Na fb masz grupę która może Ci w tym pomóc. Prawdopodobnie jednak jeżeli nie masz jakiś perełek typu kart MJ niskiego nakładu, to większość kart z tego okresu jest niewiele warta. Pytanie też w jakim stanie są te karty, bo jeżeli od lat 90 nie były przechowywane odpowiednio, to pewnie nawet te lepsze mają znikomą wartość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paki82: możesz ich poszukac na comc.com albo 130point.com i sprawdzić aktualne ceny. Zaczął bym od insertów bardziej znanych nazwisk.
  • Odpowiedz