Wpis z mikrobloga

dupe z mózgiem to zamienił głównie deweloper i miasto którzy razem zaplanowali i zbudowali tu bloki bez miejsc parkingowych

w sensie zrobili miejsca równoległe tak żeby zmieściły się 4 samochody ale mieszkańców jest 100 i parkują pod kątem żeby upchać jak najwięcej? no szok...


@bruuh: O, czyli był obowiązek kupowania mieszkania u tego dewelopera, a do tego jest obowiązek posiadania samochodu i jego parkowania nie dalej niż kilkaset metrów od własnej
  • Odpowiedz
@bruuh:

skoro nie ma miejsca to trzeba postawić jeden blok mniej i w tym miejscu parking

Wtedy kupujący będą płacić więcej za m2 mieszkania.

no widze właśnie jak w mieście nie ma miejsca a w tle tam jakies pole, poza tym spora część ziemi w mieście nalezy uwaga... do miasta

I miasto zamiast wybudować przedszkole,żłobek, sprzedać ziemie i mieć więcej pieniędzy na usługi,remonty itp ma tobie wybudować darmowy parking ? O
  • Odpowiedz
dupe z mózgiem to zamienił głównie deweloper i miasto którzy razem zaplanowali i zbudowali tu bloki bez miejsc parkingowych


@bruuh: mam przeczucie jakby tam przypadkiem znajdowały się podziemne miejsca parkingowe
  • Odpowiedz
przepisowo może być i 20m. Spokojnie można przejść nie widzę problemu, gorzej we dwójkę


@Vosemite: Ludzie z wózkami dziecięcymi, idący o kulach, na wózkach inwalidzkich i niewidomi zniknęli na mocy ustawy "każdy może stawiać swój rupieć gdzie mu się podoba"? Kolejna rzecz, o której nie widziałem!

Dlaczego moje prawo do chodzenia chodnikiem jest mniej ważne od twojego "prawa" do zastawiania innym przejścia swoim gruzem? Wytłumaczysz?

A może po prostu przejdę sobie
  • Odpowiedz
@instalacja widzę nie bez powodu mam cię na czarno typie xd 1. Nie mam gruza 2. Nie parkuje tak 3. Jak nie potrafisz się tam zmieścić to może czas na dietę, a wspomniany przez ciebie wózek mieści się aż z zapasem 4. A przechodz po masce i niszcz kogoś mienie, policja chętnie się tobą zainteresuje skoro usprawiedliwiasz swoje łamanie prawa tym że ktoś również złamał bo nie miał gdzie samochodu zostawić xd
  • Odpowiedz
Dobra usuń konto typie i się nie kompromituj


@Vosemite: Tak sebuś, to ja się kompromituję broniąc kogoś, kto nie umie parkować i nie umiejąc uzasadnić dlaczego samochód ma rzekomo pierwszeństwo na chodniku przed pieszym.
A nie, czekaj, to ty XD
  • Odpowiedz
konfabulant przekonany o swojej zajebistosci, obrażający innych z byle powodu. Skąd ja to znam. Miłego weekendu


@Vosemite: Wypadałoby pokazać gdzie konfabuluję, to raz.
Dwa: nie z byle powodu, a z powodu twojej hipokryzji - jeśli nie zrozumiałeś sam mogłeś zapytać.
Trzy - no skąd? Regularnie przegrywasz dyskusje z mądrzejszymi od siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wzajemnie, miłego weekendu. Może niedziela z lekturą? Polecam ustawę PoRD ( ͡
  • Odpowiedz
@instalacja: cuckold bez samochodu straszący PoRD, bo ludzie chcą normalnie żyć i mieć gdzie zaparkować swój samochód xD ilość miejsc parkingowych to często patologia, ktoś kto potrzebuje dojechać autem do pracy ma parkować 2km dalej? Aaa no tak, zapomniałem że cuckoldy bez samochodów forsują komunikację miejską żeby inni musieli też jeździć ze śmierdzącymi bejami, 4 razy dłużej i nieraz drożęj xD
  • Odpowiedz