Wpis z mikrobloga

W życiu Jaszczura jest więcej wątpliwości, pytam znających temat:

- czy to prawda, że w latach 80. Jaszczur spłodził 2 synów z 2 różnymi kobietami?
- czy to prawda, że jego córka Michalina nie jest jego biologiczną córką, lecz przysposobioną?
- czy to prawda, że Jaszczur służył w Legii Cudzoziemskiej? ewent. kiedy? po 1987r. ?
- czy myślicie, że Jaszczur liczył po dojściu do władzy PiS na jakieś role w TVP, konferansjerkę, występy w programach TV, słowem normalną robotę artystyczną/aktorską, ale z jakichś powodów został wzgardzony i dlatego zajął się patostreamingiem?

pierwsze 3 pkt napotkane w internetach, a ostatni to takie przemyślenia ;)

#olszanski #jablonowski #jaszczur #osadowski #ludwiczek #patostreamy #nacjonalizm #narodowcy #gownowpis #heheszki
  • 24
  • Odpowiedz
Nie powiedział, że nie służył tylko, że nie sugerował, że służył. Wojtek ma wyrwę w życiorysie w okresie 1987-92 i łapie się to na pięcioletni kontrakt w LE.


@KanaliaPolityczna: ja wiem, że wy próbujecie stworzyć sobie idola-superbohatera bo jesteście zagubieni w tej politycznej bylejakości. Ale słuchajcie dzieci. Wojtkowi jak widać kariera nie wyszła, w przeciwieństwie do małżonki. Po jej śmierci (a to niedawno) chlopowi po prostu siadło na dekiel i
  • Odpowiedz
@spiegelglas: 1. moim zdaniem nie ma synów a michalina jest jego biologiczna córką wbrew temu co mówi.
2 jw
3 na pewno nie
4 nie-bo od począku zajmował antyamerykanskie i prorosyjskie stanowisko co stoi w sprzecznosci z proamerykanizmem i rusofobią pisu
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: ja zawsze myślałem, że to gra i jest to w miarę normalny koleś, wyszedłem z założenia, że skoro śpiewał hymn na cześć Rydzyka, to może po dojściu PiS dostanie coś w tv, jak aktorka Fido, może jakaś rola w Leśniczówce/Barwach Szczęścia, odcinki epizody w jakimś Ojcu Mateuszu/Komisarzu Aleksie, albo Teatr Telewizji jako aktor czy reżyser, czy nawet jakiś program w TVP Kultura jako prowadzący/gość/ekspert XD . To samo Fatyga,
  • Odpowiedz