Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paczelok: a tak serio to jak masz Luxmed polecam Weronikę Śmidowicz, poza Luxmedem szczerze mówiąc sam szukam bo moja wieloletnia dentystka niestety mi tak skiepściła jeden temat rok temu, że do dzisiaj mam problemy i się tułam od lekarza do lekarza - poza tą babką nikogo naprawdę sensownego jeszcze nie trafiłem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@paczelok: a i jeszcze jedno - jak szukasz dentysty to pisz w jakim celu. Fachowiec od stomatologii zachowawczej może w ogóle nie umieć w kanały i vice versa (najlepsza babka w krk od kanałów nie robi np końcowych wypełnień XD). Implanty to zupełnie inna historia tak samo jak periodontologia czy protetyka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paczelok: to poluj na tę Śmidowicz jak masz pakiet. Tylko wiadomo jak to w Luxmedzie - rejestrujesz się na jakikolwiek termin (teraz widzę najbliższy do niej 24.02) i odswiezasz co jakiś czas najlepiej koło 8 rano, ew losowo w ciągu dnia. Z dentystami jest ciężej ale bankowo trafisz coś nawet w najbliższym tygodniu jak się postarasz

Dobra już nie zanudzam elo
  • Odpowiedz
@paczelok: nfz w tej wojewodzkiej przychodni stomatologicznej, byłem tam po roku chodzeie z marwtym zebem po roznych prywatnych i nie gabinetach i dopiero tam zauwazyli to i przeleczyli to polecam
  • Odpowiedz