Wpis z mikrobloga

Witam mirki, zdałem egzamin, teraz się zastanawiam jaki samochód kupić. Pół neta przeczytałem, może czyjeś osobiste doświadczenia w kupowaniu pomogą. Budżet: 20k, ale też liczę się z tym że po kupnie ok1k pójdzie na dodatkowe wydatki. Jakieś pomysły? Doświadczenia? Z góry dzięki za podpowiedzi.
#prawojazdy
#samochody
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roben92: ja polecam 307sw poliftowe. Tylko musisz ogarnac kogos kto zna te samochody, bo zadbane nie maja wad. a januszowe niestety doprowadzily do powstania opinii jakie krążą. Ja jedno 307(cc) mam od 7 lat, SW jutro mija rok. Byliśmy nim w 6 osób w Chorwacji (+ przyczepa na bagaze, bo nie mialem jeszcze boxa). Dobrze pracują z gazem benzyniaki. diesle pancerne.
  • Odpowiedz
Zarabiam ok 4k. Myślisz że serwis audi może mnie przerosnąć? Kombi to nie problem ze wygląda na tatusiowozy, bardziej chodzi mi o to czy nie lepszą kierowalność mają hatchbacki, to samo parkowanie. Dziś zaś oglądałem Skody, co myślicie? Dużo znajomych ma. Taka Octavia ciekawa się wydaje. Hm.. czasem robię fuchy, jakaś ubijarke trzeba przewieźć i tyle w sumie. 307Sw oglądałem, hm, wierzę że może być ok, wygląd jedynie nie przypadł do gustu.
  • Odpowiedz
@roben92: Ja bym na twoim miejscu kupił coś w miarę świeżego, żeby nie ładować się od razu w koszty serwisu starego auta. A4 B6 1.8t spoko auta, ale cenią jak za zboże wyeksploatowane egzemplarze nieraz po 20k zł. Już lepiej 2.0 ALT w B6, spali trochę oleju, ale i 50% ceny 1.8t. Więcej niż 15k zł za A4 B6 1.8t w podstawowym wyposażeniu bym nie dawał. Skody są w porządku.
  • Odpowiedz
To że cenią A4 jest minusem i plusem, tak mi się bynajmniej wydaje, mam na myśli że po 3-5 latach da radę jeszcze sprzedać go w jakiejś dobrej cenie, hm.. ładny ten citroen C5, rozumiem że są tańsze części do niego od VW choćby, ale czy to aż taka różnica w zł? 100zl czy 200zl różnicy chyba nie będzie robić, chyba że to różnica dużo większa.
  • Odpowiedz