Wpis z mikrobloga

Mnie więcej tak wyglądają ludzie, piszący wysrywy na temat #konfederacja XD Najzabawniejsze jest to, że to wciąż partia bardziej atakowana niż PiS. W ciągu ostatnich 2 lat już się mieli rozpaść, upaść, zostać wchłonięci przez PiS.

Na wykopie są osoby, które nie tworzą żadnych innych postów niż "haha patrzcie co Konfederacja!!", "ale zobaczcie, ludzie co Konfederacja robi!!!", "ej! ej!! nie widzicie że beka z Konfederacji?!!!" XD Żałosna próba skamlania o atencję, a w rzeczywistości te posty lajkują i komentują ciągle te same osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #polityka #bekazlewactwa #lewackalogika #niebieskiepaski #bekazneuropy
S.....y - Mnie więcej tak wyglądają ludzie, piszący wysrywy na temat #konfederacja XD...

źródło: comment_1642257885PnHiIyZiCqvjxnf5w2Szb5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy ta są zwyczajni propagandziści (pokroju TVPIS) którzy mają za zadanie jak najbardziej zniechęcić i obrzydzić wybraną opcję ludziom postronnym i niezdecydowanym, nie zaangażowym politycznie po to gdy (o ile pójdą na wybory) staną przed karta wyborcza nie będą brali tej opcji w ogóle pod uwagę, od razu spiszą ja na straty
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy:

Najzabawniejsze jest to, że to wciąż partia bardziej atakowana niż PiS.


Bo robi najgłupsze fikolki ze wszystkich partii. Jak ostatnio z facebookiem.

w rzeczywistości te posty lajkują i komentują ciągle te same osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zobaczymy jacy tu będą oryginalni użytkownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: @dziadyga1: @zalogowany_user: Przypominam o tym, że tęczowa nojropa to zorganizowane trolle zwołujące się na discorda celem zakopania i wpływania na modki żeby interweniowały i jeden z nich będący akcjonariuszem wypoku jest moderatorem xDD
PS. Do neuropków - nauczcie się oceniać kto jest szurem bo sami siebie niedługo będziecie sypać i będzie wesoło xDDDDD
Aik32fr45yd - @SokMandarynkowy: @dziadyga1: @zalogowanyuser: Przypominam o tym, że tę...

źródło: comment_1642260330VX90nJRPGUQg1XADfTdlW0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: tutaj działa 3 zasada dynamiki. Konfederacja (a wcześniej inne partie JKM) były mocno obecne w internecie. Dużo jest trolli konfederackich (ten fałszywy różowy pasek na przykład, nie pamiętam jego nicku), to i silniejszy odzew. Plus ta partia jak i jej działania są bardzo memiczne, łatwo się z nich śmiać bo nonstop zakrawa to wszystko o hipokryzję. Podobnie jak łatwo wyśmiewać lewicę razemków, bo ich działania też są bardzo często memiczne
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: fsumie to ta neuropejska obsesja na punkcie cumfederacji ma swoje plusy dodatnie bo im dłużej będą walczyć z korwinem&przyjaciółmi tym dłużej będą dymani przez Naczelnika Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Drodzy Konfiarze, musicie w końcu zrozumieć, że oddając głos na Konfederację, niczym się nie różnicie od wyznawców skrajnego lewactwa ¯\_(ツ)_/¯

Różnią was tylko ideały, które w obu przypadkach są tak samo nierealne, totalnie z dupy wzięte i nie przystające do tego czym jest społeczeństwo. Jesteście takimi samymi hipokrytami i nieukami jak skrajne lewactwo i zamykacie oczy na rzeczywistość i to, że świat nie jest czarno biały.

Tak jak lewacy myślą,
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi gdyby Ludwig Erhard po 2 wś przyjął twoje podejście do sprawy to RFN jeszcze przez długi czas byłby kupą gruzu, z alianckim okupantem i gospodarką na poziomie afryki, ale nie zrobił tak bo nie był symetrycznym ignorantem z vikop, a tak Niemcy prześcigneli zwycięskich Anglików, niestety nawet nie wiesz kim jest ten człowiek,jakie miał poglądy, czego dokonał i tego, że uważał wolność ekonomiczna za podstawę budowy cywilizacji, też się zgadzam, że
  • Odpowiedz
@zalogowany_user: Mordo zrównywanie Erharda z programem wyborczym Konfederacji to top kek. Przypomnę ci tylko, że program konfederacji to zwykłe banialuki pisane patykiem po piasku, w dodatku spośród oferty wszystkich partii politycznych w Polsce jest to program najdroższy, który prędzej doprowadziłby nasz kraj do ruiny, niż do gospodarczego cudu o którym tak marzą konfederacji. Ten program jest kompletnie nierealny, nie bierze pod uwagę realnej sytuacji naszego kraju, ogromnego deficytu, starzejącego się społeczeństwa
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi programy wyborcze nie są do realizowania tylko do kupowania wyborców, która partia w ogóle miała jakiś racjonalny i go jeszcze wdrażała? Wiec tym się nie przejmuje, dla mnie ważne jest to by korwiniści realizowali politykę gospodarczo liberalną (pomimo dezaprobaty klaunów z ruchu narodowego z Krzysiem Bosakiem na czele)

A ty się jasno określ co jest w końcu dobre, bo jedyne czego się od ciebie dowiedziałem to, że socjalizm jak i również
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: no nie do końca, ja jestem normalnym użytkownikiem, wrzucam różne rzeczy, a bekę z konfy mam nieprzeciętną. Nie trzeba być propagandzistą, czy neuropkiem żeby śmiać się z tych dzbanów xD
  • Odpowiedz