Wpis z mikrobloga

@Gwendeith: dla was można być jedynie albo miliarderem albo biedakiem?
Zawsze mnie #!$%@? wasze odklejone myślenie, że nic od was nie zależy i w żaden sposób nie możecie poprawić swojej sytuacji, a kto się czegoś dorobił to albo mu rodzice dali albo złodziej XD.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie #!$%@? wasze odklejone myślenie, że nic od was nie zależy i w żaden sposób nie możecie poprawić swojej sytuacji,


@TestoDepot: Zgadzam się. Możemy wprowadzić socjalizm. To bzdura że tego się nie da, i że świat musi być pełen nierówności i niesprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Pozwolę sobie rozwinąć moją odpowiedź.

dla was można być jedynie albo miliarderem albo biedakiem?


@TestoDepot: nie

wasze odklejone myślenie, że nic od was nie zależy i w żaden sposób nie możecie poprawić swojej sytuacji


@TestoDepot: nie myślimy tak

a kto się czegoś dorobił to albo mu rodzice dali albo złodziej XD


@TestoDepot: nie
  • Odpowiedz
@Gwendeith: faktycznie, dostał 20k$ od ojca długo po tym jak przeniósł się do Kanady. Każdy z takiej kwoty zrobiłby SpaceX i Teslę. Uwielbiam to #!$%@?. Szukam ochotnika, dzisiaj przelewam 100k pln. Za 10 lat chce z tego 100kk pln. Dzielimy sie po połowie.
  • Odpowiedz
dla was można być jedynie albo miliarderem albo biedakiem?

Zawsze mnie #!$%@? wasze odklejone myślenie, że nic od was nie zależy i w żaden sposób nie możecie poprawić swojej sytuacji, a kto się czegoś dorobił to albo mu rodzice dali albo złodziej XD


@TestoDepot: wykopki be like - przegralem zycie, bo moi starzy nie sa miliarderami. xd jakbym mial takiego pasozyta za syna bedac milionerem to bym wydziedziczyl frajera.
  • Odpowiedz
@Gwendeith: to prawda że ojciec muska był takim "potworem", ale musk od niego miał hajs na rozkręcenie zip2 i utrzymywał się w californii? Podobno miał to zarobić u wujka w tartaku w kanadzie, gdzie miał wyemigrować z pretorii?
  • Odpowiedz
@Gwendeith: @TestoDepot:
teraz na Kubie widać dokładnie jak "wybitny" system socjalistyczny "działa". XD
ludzie stoją w godzinnych kolejkach po płyn do mycia naczyń, a fiat 125p to dobro luksusowe. Po 11 miesiącach otworzyli się na turystykę w środku fali zachorowań, bo inaczej ludzie pewnie umarliby z głodu.

A no tak. To nie jest prawdziwy socjalizm - następnym razem na pewno sie uda!
  • Odpowiedz
@Gwendeith: niestety nie zabłysnąłeś. sankcje USA to mały procent sytuacji na tej pieknie wyspie

ale przyzwyczaiłem sie już do teorii, że winę za socjalizm ponosi wszystko dookoła niego, tylko nie on sam
  • Odpowiedz