Wpis z mikrobloga

233 + 1 = 234

Tytuł: Franky Furbo
Autor: William Wharton
Gatunek: literatura piękna
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 8371200668
Tłumacz: Krzysztof Fordoński
Wydawnictwo: Rebis
Liczba stron: 240
Forma książki: książka
Kolejna pozycja zakupiona podczas intensywnego kupowania używanych książek z grup na facebooku. Pierwsza tego autora, absolutnie nie wiedziałem, czego się spodziewać.
Opis tutaj:


Sam nie wiem, co myśleć po tej lekturze, czuję się trochę skołowany, samo zakończenie mnie zaskoczyło, ale też trochę zawiodło. W pewnym sensie jest taki Mały Książę dla dorosłych, przemyślenia okołofilozoficzne są wyraźnie wyeksponowane. Książka może się spodobać fanom klimatów science-fiction


Ciekawa jest forma dialogów w różnych czcionkach.
Ogólnie polecam zapoznać się z tą książką i wyrobić sobie własną opinię.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #literaturapieknabookmeter
Pobierz Czlowiekiludz_zarazem - 233 + 1 = 234

Tytuł: Franky Furbo
Autor: William Wharton
...
źródło: comment_1642195308QwV5WLJg1dzJQG6T8U9dQW.jpg
  • 8
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-02-01 12:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: inne
Liczba stron książki: 239

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

@Czlowiek_i_ludz_zarazem: fragment Twojej recenzji został umieszczony na stronie open-source upolujksiazke.pl jeśli nie chcesz by cytaty z Twoich recenzji widniały na tej stronie to odpisz na ten komentarz
@Czlowiek_i_ludz_zarazem: jeżeli to Twoja pierwsza książka Whartona i masz więcej niż 15 lat, to powinieneś na tym poprzestać. No może jeszcze Ptasiek jest w miarę ok, ale reszta to pseudofilozoficzne, pseudofantastyczne bzdury. I to mówię ci ja, która byłam nawet na spotkaniu z Whartonem kiedy był w Polsce i marzyłam o autografie, ale się nie udało.