Wpis z mikrobloga

Cześć, ma ktoś w Was kartę Madridista? Daje ona między innymi wcześniejszy dostęp do biletów na mecz, interesuje mnie, czy można kupić dwa bilety na jedną kartę? I co jeszcze z nią przysyłają, na stronie jest bliżej niesprecyzowany "pakiet powitalny". A, i może ktoś był w tym sezonie na meczu? Jak ogólnie jest z dostępnością biletów i jak to wygląda od strony covidowej, coś specjalnego warto wiedzieć?
#realmadryt #bilety #laliga
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@eSzopiklon mam kartę od prawie 10 lat :) nie mam pewności jak wygląda sprawa z zakupem dwóch biletów - mogę sprawdzić 19 stycznia kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na kolejny mecz, tylko proszę mi przypomnij. Co do benefiitów: zniżka w sklepie, która łączy się z innymi promkami, więc można przyczaić się na spore przeceny ;) dodatkowo raz na rok po zapłaceniu za nowy sezon przychodzą różne gadżety. Szalik, przypinki, zdjęcia piłkarzy, różne
  • Odpowiedz
  • 0
@Pituch ta cena się zmieniała w zależności od sezonu, zwykle 30-40 euro. Dla nowych są często zniżki na pierwszy sezon. Kiedyś były różne pakiety, i np. Karta za 60 euro dawała więcej gadżetów co sezon ale to skasowali i jest tylko jeden pakiet do wyboru teraz.
  • Odpowiedz
@kebobi: Super, dzięki za odpowiedź! W tej chwili można kupić kartę za 12,50E na rok (jest jakaś promocja, właśnie chyba dla nowych klientów) co wydaje się bardzo dobrą ceną, zwróci się już przy małych zakupach i Tourze po stadionie. Co do tej ilości biletów byłbym wdzięczny gdybyś sprawdził, miałbym pewność czy się uda. Chociaż chyba i tak zamówię ją już wcześniej, bo wybieram się na Sociedad i chcę żeby mi doszła
  • Odpowiedz
  • 0
@eSzopiklon
Zawsze możesz kupić kartę przy stadionie. Zawsze było okienko tuż przy wejściu na Tour Bernabeu i w ten sposób ludzi łapali na zakup karty ;)
Na pewno przychodzi email z numerem karty, ale nie pamiętam jak długo trzeba czekać.
Znów... Nie wiem jak teraz, ale przed remontem na takie Sociedad bilety zawsze od ręki można było kupić nawet bez karty.
@Pituch
Tak, rejestrujesz się, płacisz i gotowe. Po roku przedłużasz albo
  • Odpowiedz
@kebobi: Dzięki jeszcze raz. Wiem że kiedyś tak było, kupowałem bilety bez karty przez internet, ale jednak teraz ze względu na ograniczenia trochę się boję. Trochę szkoda by było pojechać i nie wejść na stadion XD a jednak ten dzień wcześniej myślę że dostępność będzie lepsza
  • Odpowiedz