Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@? miałem szansę jeden na milion zrobienia tego #!$%@? wyzwania wygrania eliminatora nie podnosząc żadnych aut z mapy.

Ścigałem się z typem który miał jakiegoś offroada lvl5 a ja ofc garbus

I bym #!$%@? wygrał bo typ się raz #!$%@? czy coś....gdyby nie to że w lesie jest pełno #!$%@? kłód na drodze które tego #!$%@? garbusa zwalniają z 100 do 50 na godzinę

No #!$%@? jak się #!$%@?łem, już było w moim zasięgu ale nie, musiałem co dwie sekundy wymijajac drzewa #!$%@? się na tę #!$%@? kłody których nie da się ominąć bo są #!$%@? długie i wielkie

#!$%@? mać typ nadrobił i dosłownie ułamek sekundy dotarł przede mną. Wychamowalo mnie z 5 razy przez te zasrane pnie

Wszystko przez te zasrane drzewa. Po #!$%@? to wgl tam jest, jakby samo wymijanie drzew nie wystarczało to jeszcze te zasrane kłody których nie idzie wyminąć (z resztą wgl ich nie widać dopóki się w nie nie #!$%@?) i które hamują tego garbusa lepiej niż #!$%@? w ścianę

No ale się #!$%@?łem, chryste panie

#forzahorizon5 ##!$%@?
  • 4
  • Odpowiedz
@Suk1nsyn: dokładnie bo nie dość że się #!$%@?łem to jeszcze wcześniej się #!$%@?łem jak znowu spieprzyłem gauntleta clean runa w połowie (,) (i to nawet nie S2 tym razem)

Za dużo mega #!$%@?ń na raz
  • Odpowiedz
wyzwania wygrania eliminatora nie podnosząc żadnych aut z mapy.


@BorysKafarov: ale nie musisz go robić garbusem, dużo łatwiej jest być agresywnym na początku i zabrać jakieś furki noobom.
  • Odpowiedz