Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę osoby, które mają konto na tym portalu o wrzucenie wiadomości/znaleziska czy jak to sie tam nazywa o aktualnych cichych zmianach u operatorów sieci. Mianowicie o naliczaniu opłat za brak aktywności na koncie. Nie może być tak, że po cichu będą dziać się takie akcje nowe regulaminy, które są niekorzystne dla usługobiorców.

#siec #telekomunikacja #operatorzy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e1376479ccb9000a8efadb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
naliczaniu opłat za brak aktywności na koncie

@AnonimoweMirkoWyznania: Infomacyjnie - aktualnie opłatę taką mają tylko sieć Plus (w tym Plush) i jedna taryfa Playa - odNOWA. O podobnym kroku ze strony innych sieci nic nie wiadomo na dzień dzisiejszy.
@Koronanona: takie coś znalazłem:

O zmianach operator powinien poinformować konsumenta z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem i jednocześnie poinformować go o możliwości wypowiedzenia umowy, jeśli nie zgadza się na zmianę. Jeśli konsument nie wypowie umowy w najbliższym możliwym terminie wypowiedzenia, to oznacza to, że akceptuje zmiany i od tej pory jest związany nowym regulaminem.
no ja mam taki numer w plusie tylko do dzwonienia na roksę który leży głównie nieużywany i dostałem info że będzie opłata 3 zł za nie używanie konta. Więc wysłałem jednej roksance pozdrowienia smsmem żeby tej opłaty nie było, ale fakt to skandal.
@s3mpaaj: Niestety albo stety, ale w Plusie informacja pojawiła się z prawie rocznym wyprzedzeniem (link), w Play odNOWA od początku była mowa o takiej regule w regulaminie taryfy. Choć nie śledząc rynku na bieżąco wraz można było ją przeoczyć. Ogólnie nawet w przypadku ofert na kartę ów miesięczny okres wydaje się być zazwyczaj zachowywany.

Co nie zmienia faktu, że faktycznie jest to zmiana na niekorzyść użytkownika/klienta.