Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heexi: możesz tłuc i uciekać po czasie motocyklem z dala od misji, ale nie na długo, żeby się nie odnawiały. Przygotuj sobie drogę tak żeby móc #!$%@?ć do pojazdu potem, trochę ci się zejdzie pewnie niestety z tym
@Heexi: musisz mieć jako tą lżejszą broń „rębak” a ta druga to ta siekiera śmierci co strzela na wszystkie strony.

Jak masz dużo min/mołotowów to możesz ich wabić w stronę tunelu kolejowego. Po przejściu miny walisz im mołotowa i strzelasz serią. Jak zaczną się zbliżać uciekasz do motocykla i powtarzasz ćwiczenie. Zajęło to trochę czasu ale było bardzo łatwo, na pewno nie chcesz się z nimi ganiać w tych ciasnych alejkach
@Heexi #!$%@? to było na maxa, możesz się cofnąć po refill w okolice podczas walenia tej hordy, ja tak robiłem chyba z 3 razy, bo nie dało się przejść tego
@Heexi Jest na to prosty sposób. Trzeba wejść na taką stertę desek koło ich legowiska i można je bezpiecznie tłuc. Na koniec może braknąć amunicji, to wtedy tylko trzeba pobiegać i dobić resztę. Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz filmik na YouTube.
@Absynt: @Heexi: Ten sposób jest mega lamerski jak dla mnie. Ja nie miałem za dużo materiałów wybuchowych to załadowałem motor amunicją i musiałem ich wszystkich wystrzelać, strzałem, #!$%@?łem, strzelałem, uzupełniałem, #!$%@?łem i tak do #!$%@? aż ostatni padł :)