Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: Przeciez ten chłop ma zolte papiery, pewnie nawet szkoly nie skonczyl. Ci łowcy pedofili sami czesto sa tymi pedofilami. Wystarczy zobaczyc tego calego krzyska cizofila, chlop ma satysfakcje z lapani i pisania tych oblesnych tekstow, ze az mu z pyska slinka cieknie. Druga kwestia nie podoba mi sie takie kozaczenie ze zlapal jakiegos jednostrzalowca. Ci lowcy to z reguly bezrobotni i osoby co sa gnojone w pracy lub wczesniej w
@El_Lusiek: a na jakiej podstawie chcesz kogoś kastrowac? Na podstawie pisania z doroslym z gadu gadu? Z tego samego gg na ktorym dolna granica wieku jest 16+? Dzieciaki nie korzystaja z tego reliktu przeszlosci. Wysil sie troche i popytaj wśród mlodych. Poza tym w polsce wyrok na dana osobe moze wydać TYLKO i WYŁĄCZNIE SĄD, a nie banda sebiksow pod przywodztwem mefedroniarza Szymona. Zapamięta prosta regółke, bo może jej mis znasz.
@Mack1987: na podstawie wyroku sądu, bo tak jest też w cywilizowanych krajach, tak samo jak by te zatrzymania nie były możliwe poza polską, bo jest to prowokacja.
Lecz nadal będę uważał że podczas wyroku powinna być kastracja która skutecznie hamuje popęd seksualny.
Granice wiekowe aż się poplułem ze śmiechu.
Ome granica wiekowa 18 a tam same dzieciaki.
GG to wyjątkowe zjawisko przeważnie dziecioluby są łapani na FB.
Zaraz mi ktoś tu
@El_Lusiek: A czy zdajesz sobie sprawe że żaden z oskarżonych przez nich ludzi nie siedzi? Ani nie usłyszał wyroku? Bo pisanie z wabikiem to nie pisanie z dzieckiem.
Te ich wydruki mają żadna wartość dowodową.
A co do,GG to relikt przeszłości, to było już przestażale jak bylem na studiach, a teraz tym bardziej.

Co do prawdziwych pedofili, to ci cali łowcy by ich nie zauważyli gdyby oni napluli by im na