Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: ciężko nie być rusofobem skoro ta biedna i niewinna Rosja regularnie od kilku lat atakuje zbrojnie naszego sąsiada. Poza tym od momentu powstania nie ma chwili by żyło się tam na poziomie chociaż porównywalnym do zachodu.
@lakukaracza_: ciężko nie być rusofobem skoro te biedne i niewinne władze Rosji regularnie wpływają na "demokratyczny" proces wyborczy, co dla oponentów politycznych kończy się wyrokami wieloletniego więzienia w najlepszym przypadku.
MOL Kontroluje słowacki Slovnaft i włoską rafinerię IES. Ma udziały w chorwackiej firmie naftowej INA. Jest aktywna w ponad 30 krajach" - napisano.

Największymi akcjonariuszami spółki są: MOL New Europe Foundation (10,49 proc.), Maecenas Universitatis Corvini Foundation (10 proc.), Mathias Corvinus Collegium Foundation (10 proc.), Oman Oil Company S.A.O.C. (7,14 proc.), OTP Bank Plc. (6,22 proc.), MOL Magyar Olaj - es Gazipari Nyilvanosan Mukodo Reszvenytarsasag (2,58).
@kulass: które to ruskie i
aa dobra juz obczaiłem do czego ten wpis. dzien jak codzien ze platforiarskim fejk njusem na wykopie i spamem.¯_(ツ)


@Arcyksienciuniu: No miałem nadzieje, że znajdzie się ktoś kto potwierdzi mi w liczbach to, że PiS sprzedaje Lotosu ruską. Niestety nie ma tu takiego odważnego.
Wychodzi na to, że równie dobrze można powiedzieć: "PiS sprzedaje Lotus Polakom", bo jakieś 5% udziałów w MOL mają polskie otwarte fundusze emerytalne. Generalnie XD jak
wystarczy coś wrzucić any piss i można łykopkom wszystko wmówić. w dodatku za przyzwoleniem moderacji.¯_(ツ)_/¯


@Arcyksienciuniu: Przykre to bardzo, PiS chociaż do swoich manipulacji dodał kasę 500+ ; 13-14 emeryturę, a tu druga strona uważająca się za bardziej świadomą łapie wszystko bez żadnej refleksji. Nawet nie ma co wspominać, że kartą strasznych ruskich gra ugrupowanie, które chciało resetu w stosunkach z Putinem, ba taki jeden znany Minister nawet ich w NATO
dzisiaj budka darł jape do kaczynskiego ze ten zabrał 14tą emeryture xD


@Arcyksienciuniu: Serio? XD
Czy mylę się bardzo jeśli stwierdzę, że ten sam Budka darłby japę, że trzeba zabrać 14 emeryturę (bo inflacja), gdyby PiS tego nie zrobił?