Wpis z mikrobloga

Tylko czekałem, aż ten temat wypłynie. Sam kilkukrotnie pisałem w tej sprawie na Instagraimie, ale najwidoczniej nie miał czasu przeczytać wiadomości, bo musiał chwalić się hejtami od 15 latek po akcji z Wersow :). Wielki obrońca internetu, strażnik youtuba i umoralniacz influencerów, a sam oszukał kilka tysięcy ludzi na pieniądze z reflików i nie widzi w tym problemu. Jeszcze śmiał się z tego w Hejt Parku, bo on przecież myśli i zainwestuje te pieniądze, nie to, co głupi widzowie. Nie, panie druidzie, to nie są Pana pieniądze. Sam kupiłem PPV poprzez reflinka, kilkukrotnie na konferencjach, face to face czy w wywiadach druid mówi, że pieniądze w całości idą na pieski. Na livach też nie wspominał o robieniu z tego serii filmików, tuż przed samą walką padło zdanie "może zaproszę jakiegoś youtubera i razem zawieziemy karmę i zrobię z tego odcinek". Nie było ani słowa, że jest to inwestycja w tworzenie filmików i zapraszanie innych youtuberów. Chciałem wesprzeć schronisko, a nie szkodliwą twórczość na youtubie. Minął około rok od walki, a pieniądze w dalszym ciągu nie zostały przekazane. Idiotyczne wymówki typu, nikt nie chce przyjść do odcinka i to przez nich nie przekazuje pieniędzy, czy byłem smutny po drugiej walce i nie chciało mi się robić odcinków. Śmiech na sali. Jak to ma się do wykorzystania grafiki przez Wersow? Oszukanie kilku tysięcy ludzi jest mniej szkodliwe i bardziej moralne niż użycie grafiki bez zezwolenia?

To nie pierwsza jego obietnica, którą złamał. Na dniach przedstawię resztę jego hipokryzji.

#wardega #friz #famemma #ciekawostki #polskiyoutube #leksiu
  • 11
  • Odpowiedz
@elgrecqo: nawet Magical miał na tyle honoru, że jak zbierał na schronisko to za całość + od siebie kupił karmę i zawiózł do schroniska. Druid jak widać liczy tylko na podbicie swojego ego.
  • Odpowiedz
@xRyjek: jak to nie było mówione jak wygląda psiakobus? XD jeździł nim dużo wcześniej niż zaczął zbierać na niego. I mówił ewidentnie że hajs idzie na psiakobusa a nie że zrobi jednorazowy przelew na schronisko, czy się łbami z pierwotniakiem zamieniłeś? I sory chłopcze ale tłumaczenia, że kupowales ppv tylko po to żeby dać na schronisko to w #!$%@? nie kupuje xd następnym razem zamiast oglądać patogale to przelej na
  • Odpowiedz
@yeyayeju: A gdzie on napisał, że kupował ppv tylko dlatego? Ja to zrozumiałem tak, że chciał kupić ppv, a wybrał Wardęgę, bo wybrał by część kasy leciała na schronisko, a nie do kieszeni Boxdela jakby kupował bez refa. #!$%@? się do typa o nic, a Wardęga ma swoje za uszami i do tego już się nie odnosicie.
  • Odpowiedz
@yeyayeju: oddychaj, bo zaraz się zagotujesz. Wataha nie gryzie, wataha nie myśli. Ja to wiem.

Nic nie wspominałem o żadnym przelewie, skąd ty to wziąłeś? Jasno było powiedziane, że pieniądze z PPV pójdą na karmę dla psów do schroniska. Czy to na konferencji, czy na face 2 face, w wywiadach i na live. Daj mi fragment, gdzie jest powiedziane o całej akcji z psiakobusem przy okazji zysków z PPV. Nie
  • Odpowiedz
@xRyjek: no czyli reasumując obsrańcu:
nie było mowy że zysk pójdzie jednorazowym przelewem (nie poszedł),
nie było mowy, że środki pójdą na schronisko w mniej niż rok (nie poszły)
oraz nie było mowy, że z psiakobusa nie będzie wrzucał odcinków na których zarabia, wręcz przeciwnie, było mówione że odcinki takie będą.
Było również mówione że hajs pójdzie na psiakobus (i idzie)
Więc idź teraz ładnie podetrzyj dupę, bo aż śmierdzieć
  • Odpowiedz
@yeyayeju ale ty jesteś debil xd.tak samo wersów powiedziała że wykupi prawa do loga.a czy to zrobi teraz czy za 5 lat co za różnica xd.a pan druid po paru miesiącach i tak się #!$%@? że to tak długo trwa
  • Odpowiedz
@lubie-solnik: może to za różnica, że ona złamała prawo podpisując się logiem które sobie ściągnęła z neta i udawała, że jest jej XD a wardega nic nie ukradł, tylko powiedział, że całość z ppv przeznaczy na psiakobusa, który wcześniej pojawiał się raz na pół roku xD co wy #!$%@? myśleliście że nagle po gali będzie jeździł co tydzień? Takich deklaracji nie było absolutnie. Możesz sobie go pozwać, że nie przeznaczył
  • Odpowiedz