Wpis z mikrobloga

Dziś ostatni dzień żeby załapać się na AIRDROP (darmowe tokeny) od ROBOHERO.

Całkiem pozytywnie wyglądający Polski projekt na początku swojej drogi.
Nie jest to żaden shitcoin ani Scam.
Na WhiteListe projektu zapisało się ponad 12000 osób na 400 miejsc więc projektem interesuję się dużo osób a więc i drop może być trochę wart.

Niedawny Drop ich partnera ARI10 był wart blisko 400 zł na czysto więc czasami warto zainteresować się takimi akcjami i poświęcić chwile na przeczytanie warunków.

Link do wydarzenia:

https://sweepwidget.com/view/45874-1lrbnxia/hslofm-45874

A jak zrobicie to z powyższego liku to i mi może coś wpadnie z niego więcej.

Na minus , na stronie SweepWidged trzeba sie zalogować przez swojego Tweetera lub FB. Niestety jest to standardowa praktyka i wiekszość dropów WhiteList odbywa się właśnie za pośrednictwem tej strony
Drugi minus , Żeby otrzymać dropa będzie trzeba będzie na okres jednego miesiąca zablokować 50USD na stronie projektu - to też jest standardem przy dropach

Ps. Nie jestem pracownikiem ROBOHERO ani naganiaczem polecam moim zdaniem ciekawy projekt.

#kryptowaluty #rozdajo #krypto #airdrop
Pobierz pajratus - Dziś ostatni dzień żeby załapać się na AIRDROP (darmowe tokeny) od ROBOHER...
źródło: comment_1641994002Hjbel36MSXo5DlCl4dR8Ph.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: tu będzie gra w której będziemy zdobywać prawdziwe tokeny.
Gierka na trailerach wygląda super
Ten drop może być za rok warty bardzo dużo. Albo nie ;)
@pajratus: na airdropa się niedawno zapisałem ale nie mam czasu zbytnio śledzić co tam się dzieje. Wiesz kiedy mniej więcej będzie lista kto się dostał na airdropa i kiedy listing? Bo tak jak w przypadku ari10, jest 24h na dodanie 50$ do liq