Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem jak zaczac. Moze od siebie 26lvl, 2 dzieci i zona ktora chce odejsc. Mieszkamy na razie razem we Francji. Mnie sie tutaj dobrze, zyje. Pracuje w tym mitycznym IT. Moze nie programista 15k, ale podobnie. Dobrze mi sie tutaj mieszka i chcialbym zostac tutaj gdzie jestem. Zona chce zjechac do Polski i wziac kredyt na mieszkanie jeszcze podczas trwania naszego malzenstwa. Alimenty na dzieci codziennie mi oglasza wyzsza kwote, bo przeciez jestem w stanie zaplacic kazda kwote.. wedlug niej. Ona nigdy nie pracowala.. Dla dzieci zrobie wszystko, nawet przeprowadze sie do Polski. W Polsce moge liczyc na zarobki rzedu 5-6000zl, nie wiem czy to wystarczy na normalne zycie i alimenty w miescie wojewodzkim. Myslicie, ze jak zostane we Francji to alimenty na dzieci bede mial wyzsze niz jakbym przeniosl sie do Polski? Tak dla przykladu ile sad zasadza dobrze zarabiacym rodzicom? Czy jest to 800zl czy blizej 2000zl? Nie wiem co robic, jestem zalamany. Bardzo slaby jestem w relacje miedzyludzkie a kazda taka rozmowa o sobie to dla mnie dramat psychiczny. Zostw pare slow lub jakies rady. Dziekuje z gory wszystkim za odpowiedzi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ddb444f903de000acce70d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 29