Wpis z mikrobloga

Skoro padła już argumentacja "Zaszczep się, żeby nie zarażać innych", bo osoby zaszczepione także chorują i zarażają, to po co obowiązek szczepień? To sprawa indywidualna obywatela czy chce się szczepić i czy przejdzie ciężko. Co miesiąc płaci składki na NFZ i prawie z tego nie korzysta, więc argument o szpitalach i łóżkach można sobie wsadzić w 4 litery.

#koronawirus
  • 21
  • Odpowiedz
@lunet: A bo widzisz, jak mam inną chorobę, to idę do lekarza, którego opłaca NFZ lub pacjenci przyjmowani prywatnie. A ty mówisz o ludziach, którzy robią interes życia z koncernami farmaceutycznymi i masz ich za wiarygodnych XD
  • Odpowiedz
@lunet: daj te statystyki ludzi leżących na OIOMIE z powodu covida w grupie wiekowej 20-30. Czekam.

ja wlaśnie być może przechodzę covid i pogtraktowałbym to jako mocniejsze przeziębienie. Waham się czy iść na test, na razie l4, lekarz mówił, że nie ma konieczności, ale w podobnej sytuacji dziewczynie wyszły przeciwciała jak krew zbadała 2 tyg po :)
  • Odpowiedz
@lunet: I co oczekujesz, że napiszę "COVIDA NIE MA" albo cośtakiego? Gościu, ale ty płytki jesteś.

Nie szczepienia są dla mnie problemem, tylko paszporty covidowe, które uderzają w naszą wolność. Myślisz, że jak teraz mogą kontrolować ludzi na każdym kroku to potem z tego zrezygnują?XD
  • Odpowiedz
@lunet: Spoko, ale mam wolny wybór. Równie dobrze mogę nie mieć konta w banku, telefonu, konta na facebooku. Sam decyduję o tym co posiadam, a co nie i w każdej chwili mogę zrezygnować. Z Covid passem jest inaczej - nie masz absolutnie żadnego wyboru.

Argument o telefonach i koncernach paliwowych totalnie z dupy XD Tak jakbyś napisał, że producenci żywności decydują czy nie zdechniesz z głodu.
  • Odpowiedz
@lunet: #!$%@?, tlumaczę ci dzbanie, że masz wolny wybór. A co wybierzesz to druga sprawa. W sprawie covid passa nie masz wolnego wyboru. Nie masz możliwości. Tutaj jak usuniesz konto w banku i przestaniesz używać telefonu to nikt cię nie pozbawi praw, rozumiesz?

Poza tym, jakim zniewoleniem jest posiadanie telefonu? Możesz równie dobrze posiadać telefon bez internetu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
nie, ja mówię o tym, że szczury jak Ty błagają o pomoc na OIOMie, a w internecie szkalują medyków

@lunet:

Zmniejsz dawkowanie TVN.
  • Odpowiedz