Wpis z mikrobloga

Przepraszam za nieco losowy dobór tagów, ale uznałem że wy będziecie mieli na ten temat jakieś pojęcie.

Pytanie:
Czy obiekt taki, jak na zdjęciu poniżej (wymiary w przybliżeniu 180 x 80 x 25cm) można polakierować proszkowo?

Czy jest to w ogóle technologicznie wykonalne?

Ile może taka operacja kosztować (tak w przybliżeniu jaki to jest rząd wielkości)?

#diy #lakier #slusarstwo #kowalstwoartystyczne #kowalstwo
RandomowyMirek - Przepraszam za nieco losowy dobór tagów, ale uznałem że wy będziecie...

źródło: comment_1641929812LASHV4XChKCUzPCCtwjuyR.jpg

Pobierz
  • 6
@RandomowyMirek da radę ale po co? Kup farbę rustykalną, będzie lepiej wyglądać niż proszek. Może być hamerite młotkowy, Postal ma serię fajnych farb postarzanych. Proszek będzie ble i fujka. @iuhiueh panie ja za 300 to nie wiem czy piaskowal Takie gówno roboty gdzie mało metrów a dużo #!$%@? są najgorsze. Za samo oczyszczanie liczyłbym 400-500 a z proszkiem X2 Netto bo jak z fakturą to będzie drożej #pdk ( ͡º ͜
@Gruby_Wujo: W proszkach też masz młotkowe struktury, jakieś złoto antyczne czy inne gówna a jednak wytrzymałość na ścieranie, rysy i jakość jest poziom wyżej niż hamerite. Co do cen to może faktycznie niedoszacowanie Polskiego ładu wyszło bo nie siedzę w branży już od kilku lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iuhiueh panie, ja tu podałem cenę za standard epoksyd wewnętrzny ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jakby miało iść na dwie warstwy i jeszcze z efektem to fiu fiu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i tysiunc może być mało