Wpis z mikrobloga

Nie wiem na jak długo starcza wkład bo mam od 2 tyg ale nabicie to jest koszt na allegro znalalzlem za 9 zl plus wysyłka ale w Krakowie np jest za 12 zl
@TYMB4Rk007: Moim zdaniem warto o ile w Polsce dostępność tych butli jest bezproblemowa. Tu ktoś pisze o jakimś Allegro nabijaniu butli i poczcie... W UK idziesz do sklepu z pustymi butlami podczas zakupów wymienisz na nowe i elo. Żadnego pajacowania z pocztami i nabijaniem przez Janusza w szopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TYMB4Rk007: No to ja polecam w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli lubisz wodę gazowaną czy generalnie napoje gazowane to nie będziesz żałować. Taniej na bank wychodzą napoje że sklepu ale mnie cola od sodastream smakowała bardziej niż ta że sklepu
@TYMB4Rk007: Kupiłam na początku grudnia. Niebieski i znajomi twierdzili że nie będę używać. Używam prawie codziennie do słodkich napojów. Ich smak mocno zależy od smaku wody w danym domu i ilości syropu. Gaz nie jest jakiś mocny w przypadku tych napojów ale mi smakuje.

Nabijanie u Janusza to 10-20 zl a w sklepie już chyba 50.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TYMB4Rk007: mam już od dwóch lat i polecam, w Media markt wymiana butli koło 50zl u Janusza nabijesz za 10-20zl, mi średnio butla starcza na miesiąc a pije dość dużo, mam dwie także nabijanie co dwa miesiące. Do tego mam czajnik Dafi z filtrem mg+ i woda jest dobra. Nie musisz wnosić zgrzewek wody do domu i wynosić pustych ;)
@TYMB4Rk007: To ja z drugiej strony napisze referat o negatywnym doswiadczeniu;) tez w uk. Zuzywamy dosc duzo wody gazowanej (kilka butelek tyg, pijemy to do obiadu z cytryna;) wiec pomyslalem kilka lat temu ze warto moze troche zmniejszyc produkcje i noszenie plastiku ze sklepu i zalatwic jakis gadzet do produkcji bombelkow;). Kupilem SS (na promocji;) ten najprostszy (reczny) model, niestety proby uzycia to byl "fail". Mielismy problemy z zamocowaniem butelki do