Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Teściowa zablokowało sobie Oppo i próbuje teraz zrobić hard reset. Nie da się tego zrobić bez programu zewnętrznego jak np Oppo master tool.
Oczywiście wiem, że takie programy to w sieci głównie wirusy dlatego odpaliłem piaskownice i tutaj jest problem bo jak już znalazłem chyba całkiem dobry program to wyskakuje komunikat że nie może zostać odpalony w maszynie wirtualnej. Znalazłem rozwiązanie tego problemu w modyfikacji rejestru tylko pytanie czy przypadkiem w ten sposób jakoś nie wpuszczę ruchu z maszyny do głównego systemu?
Kolejne pytanie czy ktoś nie ma właśnie namiarów na takie narzędzie do Oppo?
#technologia #programowanie #windows #oppo #telefony #gsm #pytaniedoeksperta #pytanie #android
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaoPL: prosi o hasło do telefonu czy do konta google? Bo jak do konta google to to co będziesz chciał zrobić to już nawet nie hard reset tylko reflash całego romu i nawet to niekoniecznie pomoże
@MaoPL: Przecież recovery prosi o hasło/pin/wzór tylko celem rozszyfrowania danych na telefonie. Powinno dać się wejść do reco bez hasła i wtedy będzie jedynie możliwość zrobienia całkowitego wipe. Tak jest we wszystkich nowych Androidach. Chyba, że Oppo dodało coś swojego, jednak pierwszy raz spotykam się z czymś takim.