Wpis z mikrobloga

@Bubbo: gdzie konkretnie? Nie mam bólu dupy, po prostu zastanawiam się czy żyjemy na tej samej planecie. 90% facetów nie ma takich #!$%@? mięśni, a przychodzi jeden debil-wykopek, a kolejne go plusują, że to zdrowa kobita i tak ma być xD
  • Odpowiedz
@little_muffin: Nigdzie nie napisałem, że to jest normalna sylwetka. Przy normie cały czas się odnosiłem do tego, że ma normalny poziom tłuszczu (bo taki był komentarz wyżej, że ma "chorobliwie niski poziom tłuszczu"). A i stwierdziłem, że jej sylwetka jest do zbudowania naturalnie. Bo jest. Cała reszta to już twoje urojenia i sraczka argumentów ad personam. Czy to w moją stronę czy jej, że sterydziara i mutant i że leczy
  • Odpowiedz
@Bubbo: nie ma zdrowego poziomu tłuszczu, nie pisz bzdur jak się nie znasz, u kobiet tkanka tłuszczowa odpowiada za wytwarzanie się np. estrogenu, przy takim poziomie tłuszczu jak ta laska - na 90% ma zaburzenia i naturalnie w ciążę by nie zaszła. Jeśli laska faktycznie całe życie trenuje na maksa - takich osób, zaczynających w takim wieku jest skrajnie mało, to może i natural, co nie zmienia faktu, że ta
  • Odpowiedz
@r333m4k444: wrzucalam kiedys, jak dobrze poszukasz w odmetach to znajdziesz. I nie, nie bronie grubasow, po prostu nie rozumiem czemu ta grupa budzi taka nienawisc - wieksza niz pijacy, narkomani czy palacze razem wzieci. Nie rozumiem tez urojen, ze otylosc jest pronowana - bo nie jest. Nikt nie chce byc gruby czy chory.
  • Odpowiedz