Wpis z mikrobloga

  • 23
#kanalsportowy #mmavip Ogólnie z jednej strony trudno się nie zgodzić. Z drugiej niesmak pozostaje, gdy Gromdę próbuje Stanowski bronić, że tam to tylko niewinni kibole, którzy to samo robiliby w lasach a teraz w ringu choć o ile dobrze kojarzę to wcale tak nie jest i bywają tam ludzie z wyrokami. No ale ok, oczywistym jest że Stanowski nie uderzy bezpośrednio w Borka, w zasadzie to o ile w ogóle o tym myślał to logiczne jest, że ludzie wyciągną Gromdę w tej dyskusji i im też się dostanie. Co jest też trochę zabawne i smutne to to, że przecież w sportach walki powiązania z jakimiś grupami przestępczymi to chleb powszedni (pierwsze przykłady z brzegu, Mamed Khalidov i Dawid Kostecki) i nikomu to nie przeszkadzało, musiał dopiero wyjść influencer i powiedzieć tym wszystkim "niezależnie myślącym, mającym własne zdanie" ludziom o tym, że to jest k---a nie w porządku. Sam Kawulski się śmieje na twitterze a sam robi hajs na filmach o gangsterce, gdzie ci gangsterzy są wyidealizowani i pokazani jako w sumie spoko ludzie. Czy w latach 90 zorganizowane grupy przestępcze to był rak? Tak, to jest oczywiste. Pytanie czemu ludzie zamykają oczy na to, że za organizacją High League stoją czeczeni np., za organizacją Fame MMA Pasternak, który chyba jest byłym/obecnym kibolem Lecha Poznań (chyba że się mylę to poprawcie mnie)? Tak, to nie jest nawet blisko skali s-----------a pruszkowskich, ale ogólnie całe to jaranie się sportami walki wśród ludzi, którzy teraz tłumnie przyjdą pisać "SUPER STANO DOBRA ROBOTA", żeby za 5 min. wykupić dostęp do Gromdy np. to śmiech na sali. Sporty walki były, są i będą powiązane mocno z bandytami, ale dopiero tak gruba bariera musiała być złamana, żeby ktoś w ogóle o tym powiedział. Przy czym ja nie uważam, żeby to oznaczało, że niemoralne jest samo oglądanie tego, fajnie po prostu jak ludzie tępiliby bandytów zamiast wynosić ich na piedestał i idealizować w popkulturze i naprawdę do takich wniosków nie powinien być potrzebny Stanowski.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sinn: tak jakby Kawul nagle zaczął wygłaszać wielkie wywody, jaki to kryminał jest bee, a potem poszedł ustawiać kolejne walki Mamedowi, pytając jakie auta sprowadza :P

Tak Stanowski wiedząc co jest promowane pod jego nazwiskiem nie powinien otwierać mordy, bo wyszło śmiesznie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@myk-myk-myk Nie zgodzę się, zgodziłbym się gdyby to Borek nagrał taki film. Nie lubię Stanowskiego za bycie oportunistą i piewcą idei chłopskiego rozumu, ALE akurat w tym temacie nie jest zdyskredytowany i wolę żeby taki film wyszedł od niekrystalicznego, ale jednak stosunkowo niewielce zagmatwanego w to typa, który po prostu tworzy biznes gdzie akurat większości jego wspólników pasuje GROMDA (wiadomo, że sam Stanowski gdyby był decyzyjny to by to w-----ł z
  • Odpowiedz
@Sinn: Zakolak jedzie po Najmanie, do tego leci za publiką, wrzuca co modne, jak trzeba to i Pola wyśmieje, dlatego pierdyknął sobie tematem o wielkim gangusie zapominając, o tym co się dzieje na kanale sportowym i jakie sam ma kontakty i znajomości, dla mnie to śliska szuja
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@herakliusz_atencjusz Ale za ich głupotę, ja zaś wytknąłem, że to nie jest tak, że tylko to coś Najmana ma powiązania z bandytami bo umoczone jest w to dużo więcej federacji, tylko skala różna, o tym Stanowski już nie wspominał.
  • Odpowiedz